Oda başkanları iftarda buluştu

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına; KESOB Başkanı  Kadir Durmuş, Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası Başkanı Ramazan Kumsar, Servis Araçları Odası Başkanı Şenol İkizek, Terziler Odası Başkanı Şaziye Kahrımanlı, Lokantacılar Odası Başkanı İlhan Haftacı, Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet  Onur Okyay, Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, Kuaförler Odası Başkanı Yavuz Doğar, Kasaplar Odası Başkanı İsmail Şalgam, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Orhan Arguner, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mehmet Eken ve Pastacılar Odası Başkanı Fatih Aysel katılım sağladı.

TİCARETİN KALBİ

İftar programın konuşan Bıyıklı, “Seçilen tüm oda başkanlarımızın görevlerini layığı ile yapacağından hiç şüphem yok ve hepinize başarılar diliyorum. Esnaf odaları; ticaretin kalbi olan esnaflarımızın sorunları noktasında onların daima yanında durmakta ve ticaretin yapı taşlarından biri olan esnaflığı korumaya yönelik çalışmalarından dolayı, çok önemli bir görevi de yerine getirmektedirler.

ORTAK AKIL VURGUSU

Ekonominin kalbi esnaflarda atar. Esnafımız ne kadar güçlü olursa, ekonomimiz de o kadar güçlü olur. Kocaeli’nde bulunan bütün odaların birbiri ile yakın temas halinde olup her problemin ortak akılla çözülmesi gerektiğine inanıyorum. Bu noktada KOTO’ya aday olarak, tüm odalar ile sürekli iş birliği ve ortak projelerle birlikte, Kocaeli ticaretine güzel hizmetler yapmayı hedefliyorum. ‘’ dedi.

BAŞARILAR DİLEDİ

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(KESOB) Başkanı Kadir Durmuş ise “Odalarımızın her sıkıntısında daima onların yanındayız ve dertlerine ortak olmaya devam ediyoruz.  Oda seçimlerden sonra bizleri ziyaret ederek başarılar dileyen ve bu güzel iftar sofrasına davetleri ile her zaman esnaf odalarının yanında olan,  KOTO Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı’ya adaylık sürecinde başarılar dilerim.’’ ifadelerini kullandı.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/9913291/oda-baskanlari-iftarda-bulustu