Yılmaz Et ve Tavuk Ürünleri ikinci şubesini dualarla açtı

Uzunçiftlik Mahallesi’nde hizmet veren Yılmaz Et ve Tavuk Ürünleri işletmesinin sahibi olan Adnan Yılmaz, Kartepe’de ikinci şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Bölgenin sevilen esnafları arasında yer alan Adnan Yılmaz’ın oğlu Melih Yılmaz ile birlikte işletmeciliğini yapacağı Yılmaz Et ve Tavuk Ürünleri 2. Şubesi Ataevler Mahallesi, Sapanca Yolu Caddesi, Migros yanı, Ballı Çiçek Eczanesi bitişinde vatandaşlara hizmet verecek.  

 

TÖREN DÜZENLENDİ

Yılmaz Et ve Tavuk Ürünleri 2. Şubesi'nin açılışı Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Akyüz, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, MHP Kartepe İlçe Başkanı Hayati Dilek, siyasi parti temsilcileri, bölge esnafları ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşirken, milletvekili İlyas Şeker de telgraf göndererek ‘hayırlı olsun’ temennilerini iletti.

 

KURDELE KESİLDİ

Açılışta konuşan belediye başkan yardımcısı Orhan Akyüz, işletmenin Yılmaz ailesine ve bölgeye hayırlı olmasını dileyerek, bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. Emekevler Camii Müezzini Bilal Özdemir’in yaptırdığı duanın ardından açılış kurdelesinin kesildi.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/9841585/yilmaz-et-ve-tavuk-urunleri-ikinci-subesini-dualarla-acti