Engin Koyun: “Bu takım düşmeyecek”

Farklı kaybedilen Denizlispor maçı sonrasında açıklama yapan Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun, camiaya birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. Açıklamasında maç sonunda gösterilen tepkileri normal karşıladığını ancak hakaret ve küfre varan eleştirileri kesinlikle kabul etmeyeceklerini kaydeden Koyun, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“HESABIMIZI VERİRİZ”

“Denizlispor maçı bizim için çok önemliydi ve mutlaka kazanmamız gerekiyordu. 5-1 gibi bir sonuç alındıktan sonra maç sonundaki gibi tepkilerin yükselmesi normaldir. Tepkiyi doğal karşılasam da hakaret ve küfür olayına girilmesini kimse kabul etmez, ben de etmem. Yönetim kurulunun istifa etmesi neyi değiştirecek? Kimin geleceği bile belli değil. Biz yaptıklarımızın tüm hesabını kongrede veririz.

“HER ŞEY BİTMEDİ”

Denizlispor maçı artık geride kaldı, o maç bitti ancak ligde her şey bitmedi. Bu takım düşmeyecek. Önümüzde henüz oynanmamış 8 maç daha bulunuyor. Her şeyi ve her türlü karamsar düşünceyi, yaklaşımı bir kenarda tutalım. Takımla Salı günü bir araya geleceğiz. Alınan bu kötü sonucu geride bırakmak durumundayız. Bizim iyi bir golcüye ihtiyacımız var”.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/9836498/engin-koyun-bu-takim-dusmeyecek