Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Faruk Zihni: “Biz büyük bir aileyiz”

Örgütlü olduğu yerel yönetim birimlerinde yapılan tarihi sözleşmelerde yalnızca Kocaeli’de değil, ülke genelinde büyük ses getiren Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Faruk Zihni, bu başarıya bütün bir sendika olarak ulaştıklarını dile getirdi. Zihni açıklamasında, “Bem-Bir-Sen Kocaeli Şubesi, başta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm belediyelerde kabul gördüğünü ispatladı” dedi.

“ÇOK YOĞUN ÇALIŞTIK”

Şube Başkanı Faruk Zihni, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmelerimizi tamamlamış bulunmaktayız. Ağustos ayında başladığımız maratonu alnımızın akıyla ocak ayında tamamladık. Büyük bir mutluluk içindeyiz. Ağustos ayında 6. dönem topu sözleşme hükümleri belli olduktan sonra belediyelerde üyelerimizle, iş yeri temsilcilerimizle çalışmalarımıza yoğun şekilde başladık.

“KAZANIMLARIMIZ HAYIRLI OLSUN”

Kurumlarda başkanlarımız ve idarecilerle süreçleri defalarca üzerinden geçerek tespit ettik ve nihai imzaları gerçekleştirdik. Kurumlarda özellikle belediye başkanlarımız ve tüm idarecilerimize, şubem ve yönetim kurulum adına teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Hakikaten verilen emek ve süreçte olumlu tavır ve yapıcı olmaları işlerimizi kolaylaştırdı. İş barışını sağlama adına şubemizin tutumları da onlara ayrıca memnuniyet verdi. Kazanımların hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum.

“BEM-BİR-SEN KABUL GÖRÜYOR”

Bu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen şube yönetim kuruluma, kadın ve engelli komisyonlarına, iş yeri temsilcilerimize, denetim ve disiplin kuruluna, sendikamızın kadın ve engelli komisyonlarımız ile üyelerimize teşekkür ediyorum. Biz büyük bir aileyiz. Bem-Bir-Sen Kocaeli Şubesi, başta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm belediyelerde kabul gördüğünü ispatladı”.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/9423428/bem-bir-sen-kocaeli-sube-baskani-faruk-zihni-biz-buyuk-bir-aileyiz