MHP’li Kurt, gençlerle sinemada

Milliyetçi Hareket Partisi’nde ( MHP) özellikle gençlere yönelik faaliyetler devam ediyor. Kendisi de ülkü ocaklarından gelen genç bir başkan olan MHP İl Başkanı Av. Yunus Emre Kurt, sık sık bir araya geldiği ülkücü gençlerle geçtiğimiz günlerde sinema etkinliği düzenledi. İl başkanı Kurt, etkinlik sonrasında yaptığı açıklamada Şehit Eren Bülbül’ün hayatının anlatıldığı filmin kendilerini etkilediğini dile getirdi.

GENÇLERE ÇAĞRI YAPTI

Kurt açıklamasında, “400 tane pırıl pırıl, vatan sevdalısı, ülkü ocaklı kardeşlerimle sinemada kahramanımız Eren Bülbül’ün filmini izledik. Biz manları değil hanları anlatmalıyız. Kendi kahramanlarımıza sahip çıkmalıyız. Gazi Atatürk’ün veciz hitabında ifade ettiği gibi Türk gençlerinin muhtaç olduğu kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur. Tüm Türk gençliğini siyasi olarak onlara en yakın yaşta olan il başkanının partisine, yani MHP'ye davet ediyorum.

EREN BÜLBÜL’Ü ANDI

Gençlerin halinden onlardan biri olan ben anlarım. Genç kardeşlerimle sohbet etmekten, çay içmekten mutluluk duyacağım. Siyasetin gençleşmesini isteyenleri de bizlere destek vermeye çağırıyorum. Bu millet nice Eren’leri yetiştiren necip bir millettir. Şehitlerimiz Eren Bülbül’ü, Ferhat Gedik’i ve vatan uğruna yitirdiğimiz tüm canları rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/9363514/mhpli-kurt-genclerle-sinemada