Kazanamazsak bu iş biter

FARK AÇILABİLİR

Kocaelispor’da Boluspor karşısında alınan yenilginin sebep olduğu travma sürüyor. Yeşil Siyahlı takım, 5. haftada mücadelesinde perşembe günü oynanacak Balıkesirspor maçı için hazırlıklarına teknik direktör Mustafa Reşit Akçay nezaretinde başladı. Bu önemli maçta alınacak bir kötü skor, ekibimizin ligin üst sırası ile arasındaki farkın açılmasına sebep olacak.

3 PUAN ŞART OLDU

6. haftayı maç yapmadan geçirecek olan Kocaelispor, 7. hafta mücadelesinde ise zirve adaylarından Tuzlaspor’la sahasında karşılaşacak. Sonrasında ise İstanbul’u konuk edecek. Bu süreci kayıpsız geçmek zorunda olan Yeşil Siyahlılar, özellikle yarın ki Balıkesir maçından mutlaka 3 puanla ayrılmak durumunda.

TARAFTAR TEPKİLİ

Öte yandan Kocaelisporlu taraftarlar da sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ve yorumlarla net bir skor ve kötü futbolla kaybedilen Boluspor maçı nedeniyle tepkilerini dile getiriyorlar. Yeşil Siyahlı taraftarlar, teknik heyete ve özellikle de oyuncuların sahaya yansıtmaya çalıştığı sistemi eleştirirken, “Bir an önce gereken yapılmalı” mesajını verdiler.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/7786102/kazanamazsak-bu-is-biter