CHP Kocaeli bu gecede buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Derince İlçe Örgütü, Yenikent Tanyıldız Düğün Salonu’nda “Birlik, Beraberlik ve Dayanışma” yemeği düzenledi. Büyük ilgi gösterilen eğlence programında CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, PM Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, il başkanı Harun Yıldızlı, ilçe başkanları, meclis üyeleri, partinin kanaat önderleri ve çok sayıda partili salonu doldurdu.

“KENETLENMİŞ DURUMDAYIZ”

Gecenin açılışında konuşan CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak, 2024 yılında yapılacak yerel seçimde Derince’de seçimi kazanacakları sözünü verdi. Koçak, “Derince, CHP’li belediye başkanını bekliyor. İlçemize artık sosyal belediyeciliğin öncüsü olan CHP gelmeli. 2024 seçimlerine şimdiden hazırız. Tüm partililerle kenetlendik” diye konuştu.

“GÜNDEMİ BELİRLİYORUZ”

Daha sonra konuşan il başkanı Harun Özgür Yıldızlı da konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Seçildiğimiz gün gündemi takip eden değil gündemi belirleyen bir yönetim anlayışımız var. İktidar partisi ve diğer partilerin başkanları bizi takip ediyor. Sorunların çözüm adresi CHP’dir”. Geceye katılan CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ise ülkenin ekonomik tablosunu aktardı ve 2023 genel seçimlerinde CHP’nin iktidar olacağını ileri sürdü. PM Üyesi Tahsin Tarhan ile ilk genel seçimde CHP’nin iktidar olacağını ifade etti.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/7785809/chp-kocaeli-bu-gecede-bulustu