'Yok artık' dedirtecek olay! Kedi Şerafettin'e tecavüz ettiler...

Beyza P.’nin Gölcük Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi hesaplarını da etiketleyerek yaptığı paylaşım şöyle:

"İkamet ettiğimiz Yüzbaşılar Mahallesi 3017.sokak Gölcük/Kocaeli adresinde evde beslemiş olduğumuz kedimiz Şerafettin tuvalet yapmak amaçlı dışarıya çıkmaktadır. Kedimi 2 yıl önce Ankara da sahiplendiğimde tuvaletini dışarda yapma alışkanlığı bulunuyordu. Bu sebeple kendi kontrolümüz ile dışarıya çıkıyor mahalle sakinleri tarafından seviliyordu."

BAĞIRSAKLARI PARÇALANDI YOĞUN BAKIMA ALINDI

"8 Eylül Çarşamba günü 00.00 civarında kedime apartman aralarında caniler tarafından tecavüz edilmiştir. Erkek kedimi İzmit Wetnose kliniğinde yoğun bakıma aldılar. Makatında yırtılma ve zorlanma bulunmakta ve bağırsakları parçalandığı için hayati tehlikesi bulunmaktadır. Kedimizi mahalle sakinleri tanımakta ve şüpheli canileri arayışımız sürmektedir."

DİĞER KEDİLER DE TEHLİKE ALTINDA

"Kapımızın önünde 20 civarı kedi bulunmakta ve insanlardan kaçmıyorlar. Civarımızda bulunan diğer kediler için de tehlike durumu devam etmektedir. Şuan tarifi olmayan bir acı yaşadığım için bu durumu herkesle paylaşmak istiyorum. Lütfen bu caniliğe sessiz kalmayın.”

KEDİ ŞERAFETTİN TAMAMEN İYİLEŞTİ

Dün sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yapan Beyze P. kedisinin iyileştirdiğini duyurdu. Beyza P. “Biz 6 günlük tedavinin ardından taburcu olduk. Bu süreçte hocamız Veteriner hekim Muhammet Nalkıran ve kliniğine, bu zalimliğe karşı sessiz kalmayan herkese çok teşekkür ederim” diye yazdı.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/7783732/yok-artik-dedirtecek-olay-kedi-serafettine-tecavuz-ettiler