Yalçınöz’den Kurban Bayramı mesajı

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, kutlanacak kurban bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında şunları söyledi:

"Öncelikle geçtiğimiz günlerde beşinci yıldönümünü kutladığımız 15 Temmuz’da şehit olan vatan evlatlarına rahmet, gözünü kırpmadan meydanlara inen ve o günü FETÖ'cü hainlere kabus eden vatan evlatlarına sağlıklı uzun ömürler diliyorum.

15 Temmuz gecesi bir kez daha ispatladığımız gibi ülkücüler bu milletin çimentosudur. FETÖ o gece ülkücülerin tokadını yedikten sonra perişan olmuş, kuyruğunu kıstırıp kaçabilen çakallar sürüsü dost görünümlü kuzu postlu ülkelerin himayesine girmişlerdir. Kaçamayan hainler yüce Türk adaletiyle Türk milletine hesap vermektedir. Emin olun Suriye, Irak, Mısır, Cezayir, Afganistan, Sudan, Libya gibi ülkelerin bizim gibi kendi ülkücüleri olsaydı egemen güçlerin oyuncağı olup bu hallere düşmezlerdi. Bu yüzden bu yüce millet ülkücülerin kıymetini bilmekte ve daima el üstünde tutmaktadır. Beka tehlikesi arttığında da bu desteğini artırmaktadır. Biz Türk milletinin ferasetine güveniyoruz.

Herkes bilmelidir ki: Milliyetçi Hareket Partisi salt bir siyasi parti değildir. Ülkü Ocakları sadece sıradan bir vakıf değildir. Bu güzide kuruluşlar Türk İslam davasının çatısıdır, temel direğidir, yuvasıdır, merkezidir. Bekanın sigortasıdır. Bu kuruluşlar Rahmetli Alparslan Türkeş’in vefatından sonra Devlet Bahçeli liderliğinde gücünden hiçbir şey kaybetmeden yoluna emin adımlarla devam edebilmektedir. Çünkü bu dava İlayı Kelimatullah davasıdır. Liderlerin ömrü ile sınırlı değildir. Dualıdır. Cenab-ı Allah’ın koruması altındadır.

Bilge liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin bugün ki mesajında da belirttiği gibi “Ayrılmamızı, bölünmemizi, birbirimize düşmemizi projelendiren tüm odaklara verilecek en etkili cevap tek ses, tek nefes, tek bilek halinde duruş göstermektir." Bu doğrultuda bizler de Kocaeli’deki ülkü neferleri olarak makam mevki gözetmeden liderimizin izinden yürümeye devam edeceğiz. Herkes bilsin ki MHP İzmit ilçe teşkilatı olarak ama, fakat, lakin demeden her türlü kişisel ihtilafları, ihtirasları görmezden gelerek, kim haklı, kim mağdur edebiyatı yapmadan Lidermizden ve genel merkezimizden gelen direktifler doğrultusunda hareket edeceğiz. Bu kutlu davanın ve kurumsal yapının her daim emrine amade olacağız.

Bu vesileyle kesilecek kurbanların kabul edilmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, Türk-İslam Alemi başta olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın ve bütün dünya Müslümanlarının bayramını kutluyor, kurban ibadetlerimizin Rabbimizin dergah-ı izzetinde kabul edilmesini diliyorum."

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/7499205/yalcinozden-kurban-bayrami-mesaji