Sarp Yiğit: “Mutlu ve heyecanlıyım”

İşte Darıca Gençlerbirliği Teknik Direktörü Sarp Yiğit’in ilk açıklamaları: “Darıca Gençlerbirliği gibi köklü bir maziye sahip olan değerli bir kulüpte görev alacağım için çok mutlu ve heyecanlıyım. Başkanımız Sayın Arif Gülen’in yaklaşımı ve projeleri ile hayallerimin paralel doğrultuda olması ve hedeflerimizin örtüşmesi burası ile anlaşmamda etkili oldu. 2004’te başladığım antrenörlük kariyerimde ilk gün yaşadığım heyecanın aynısını bugün de yaşıyorum”

“ÇOK DEĞERLİ BİR SERÜVEN"

“Çok önemli kulüplerde, önemli isimlerle birlikte çalıştım. Ama Darıca Gençlerbirliği süreci benim adıma çok ama çok değerli bir serüven olacak. Bu kulübün değerini, aldığım görevin sorumluluğunun bilincindeyim. Hedefim, Darıca Gençlerbirliği’ni ekibim ile birlikte hak ettiği üst liglere taşıyarak bu camiayı mutlu etmek. En kısa sürede ekibimizle beraber planlamalarımızı ve yol haritamızı belirleyerek çalışmalarımıza start vereceğiz”

TARAFTARA TEŞEKKÜR

“Darıca Gençlerbirliği taraftarına teşekkür etmek istiyorum. Anlaşmaya vardığımızdan hemen sonra birçok mesaj aldım. Şahsıma karşı göstermiş oldukları teveccüh için çok teşekkür ederim. Büyük taraftarımızın desteğiyle bir bütün olarak Darıca Gençlerbirliği’ni hep birlikte başarıya taşıyacağımıza inanıyorum”

“ÇOK İYİ TANIYORUM”

“Darıca Gençlerbirliği’ni çok iyi tanıyorum. Futbolculuk dönemimde bu takımda forma giyme isteği daima olmuştur. Hatta burası ile görüşmemiz olmuş ancak formayı giymek kısmet olmamıştı. Nasip bu güzel kulübe teknik direktör olarak gelmekmiş. Geçen sezon Darıca Gençlerbirliği maçlarını seyretmeye geldim. Gelemediğim maçlarda ise internet ortamında maçlarını takip ettim. Kadroda daha önce birlikte çalıştığım futbolcularımız da var. Bu anlamda takımı ve kulübü çok iyi tanıdığımı ifade edebilirim”

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/7397472/sarp-yigit-mutlu-ve-heyecanliyim