ÜNİ Hodri Meydan’da yönetim değişimi

KONGRE MERKEZİ’NDE YAPILDI

Kocaelispor tribünlerinin güvencesi Üniversite Hodri Meydan’da önceki gün bayrak değişimi yaşandı. Mevcut başkan Enes Taban ve yönetimi, üniversite eğitimlerinin tamamlanması nedeniyle görevlerini Uhud Tarım ve Yusuf Güneş başkanlığındaki yeni yönetime bıraktı. Seka Park’ta bulunan Kocaeli Kongre merkezinde yapılan kongrede Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun, yönetici Önder Karakaş, eski başkanlardan Muammer Çelik, takım kaptanlarından Mesut Özdemir, eski yöneticilerden Haşmet Uçar ve Mesut Volkan Sezgin ile birlikte tribün lideri Haluk Bozo ve Soner Öztürk ile taraftarlar yer aldı.

KOYUN’DAN ALTYAPI VE TESİSLEŞME VURGUSU

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun konuşma yaptı. Koyun, Üniversiteli Kocaelisporluların değerli çalışmalar yaptıklarını dile getirirken görevi devreden yönetme teşekkür etti, yeni yönetime başarılar diledi. Altyapı ve tesisleşmenin kendileri için en önemli öncelik olduğunu belirten Koyun, 5 sene içerisinde Kocaelispor A takımında yer alan futbolculardan yarısının bu şehrin çocuklarının olmasını ve borçsuz bir takım hayal ettiklerini söylerken, yeni sezon için taraftarlardan şampiyonluğa şartlanmamalarını istedi.

MESUT: “BU YAPI DAHA DA GENİŞLEYECEKTİR”

Kocaelispor ikinci kaptanı Mesut Özdemir ise “Kocaelispor’un geleceği sizlersiniz. Yaptığınız pankartlar, söylediğiniz besteler buna en güzel örnek. Bu yapıyı daha da genişleterek 81’e il ve belki de yurt dışına yayılacağını ümit ediyorum. Kongreniz hayırlı olsun” dedi. Kongrede ayrıca eski Başkan Muammer Çelik ile birlikte Önder Karakaş, Haluk Bozo, Soner Öztürk, Haşmet Uçar, Mesut Volkan Sezgin, Mehmet Açık, Nebi Gönenç ve Gökmen Demirel de konuşma yaptı.

ENES TABAN’DAN TEŞEKKÜR

Görevi devreden Enes Taban, “Onursal başkanım Yiğit Oğuz'a akabinde başkanlık görevini layığıyla yerine getirmiş Enes Balta, Serhan Ceylan ve Ömürcan Kalkan başkanlarıma emekleri için minnettarım. Engin başkanımıza ve Önder ağabeyimize de ayrıca teşekkür ediyorum Bir kulüp başkanının taraftarla bu denli iç içe olması bizim için önem arz ediyordu. Abilerim Haluk Bozo ve Soner Öztürk’e bize inanılmaz rahat bir çalışma ortamı hazırladıkları ve üniversite yapar deyip güvendikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

“BU ŞEHİRDE GÜVENCE ÜNİVERSİTE”

Taban, “İyi insan, tamam. İyi tribüncü, tamam. ÜNİ Hodri Meydan vizyonunun 2 hamlesini tamamladık. Fakat hala gidecek yolumuz var bu yolda; sayın başkanımın ve yönetici abilerimizin oturduğu koltuklara talip olmak... Her zaman dedik tribünde güvence üniversite, bu şehirde güvence üniversite. Yönetimime, temsilciliklerimize, ÜNİ Hodri Meydan ailemize ve Lise Hodri Meydan’a teşekkür ediyorum. Yeni yönetime başarılar diliyorum” derken eş başkan olarak görev yapacak Uhud Tarım ve Yusuf Güneş de bayrağı en iyi şekilde ileriye doğru taşıyacaklarını söyledi. Konuşmaların ardından görev teslim töreni yapıldı. 

ÜNİ HODRİ MEYDAN YENİ YÖNETİM

Uhud Tarım

Yusuf Güneş

Buğra Ünsal

Mirat şen

Enes kabak

Mikail şahin

Muhammet Can Çelik

Behlül Bol

Mert Şuekinci

Eren Arı

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/7271322/uni-hodri-meydanda-yonetim-degisimi