Ünlü, Atatürk’e sahip çıktı: “Atatürk Türkiye’dir”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, parti binasında haftalık olağan basın toplantısını gerçekleştirdi. Ünlü basın toplantısında kent ve ulusal gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü açıklamasında “Her fırsatta ortamı kızıştırmaya çalışanlar incelenmeli FETÖ’cü olup olmadığı belirlenmelidir. Yapılan muhteşem işleri karalamak akıl karı iş değildir. Bu şuursuz işlerin kimseye faydası yoktur.

“MHP ATATÜRK’E SAHİP ÇIKACAKTIR”

Kim Gazi Paşa’ya saldırıyorlarsa kütüğünde kara nokta ya da mazisinde kötü bir anısı vardır. Atatürk’e hakaret edip dil uzatanlar kendilerini iyi bir Müslüman mı sanıyorlar? O olmasaydı doğdunuz da kulağınıza ezan mı okunur? kilise de vaftiz mi edilirdiniz? Olmasaydı Don Kişot'tan ne farkınız olurdu? Atatürk Türkiye’dir, Atatürk millettir. Onu saygıyla anmak her Türk gencinin ödevidir. MHP, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e sonuna kadar sahip çıkacaktır” dedi

“SÜPER LİGE ÇIKACAĞIZ”

Ünlü, Kocaelispor’un şampiyon olup TFF 1.Lig’e yükselmesi ile ilgili ise, “Kocaelisporumuzun geçtiğimiz hafta yaptığı maçla 1. Lige yükselmesi ihtiyacımız olan morali bize vermiştir. Başarıda emeği olan herkese teşekkür ediyoruz. İnanıyorum ki sezon sonunda Süper Lig’e çıkacağız.

“ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR”

Spordaki başarının taçlandırıldığı bu dönemde yaptığımız değerlendirmelerde Büyükşehir Belediye Başkanımızın ve Valimiz Seddar Yavuz’un Kocaelispor’un başarısının altını doldurmak için amatör spor kulüplerini dinleyen toplantılar yapması önem arz etmektedir” ifadelerini kullandı.

“AŞI GÖNÜLLÜSÜYÜM”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, koronavirüs aşısı çalışmaları ile ilgili ise, “Kocaeli Üniversitesi’nin aşı kampanyasında yerli aşı için gönüllü olmaya adayım. Tüm camiamı da buna davet ediyorum” şeklinde konuştu.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/7244592/unlu-ataturke-sahip-cikti-ataturk-turkiyedir