Yıldızlı, AK Parti'nin yayınladığı animasyon hakkında konuştu

AK Parti resmi sosyal medya hesabı tarafından dün paylaşılan çizgi filmde, CHP’nin yalan üretim merkezi olarak tasvir edilirken, çizgi filmde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na hafif, orta karar ya da kuyruklu yalan isteyip istenmediği soruluyor. Çizgi filmin devamında Türkiye gündemindeki, olaylar yalan makinesine girilerek, konu hakkında yalanlar üretildiği yer alıyor.

CHP CEVAP VERECEK

Cumhuriyet Halk Partisi bunun üzerine geçtiğimiz gün gece saatlerinde yaptığı paylaşımla AK Parti'nin yaptığı çizgi filmli paylaşımına cevap vereceği açıklandı. CHP tarafından yapılan paylaşımda “Sizi gidi filmciler sizi! Cuma günü saat 15.00'te gerçekleri açıklıyoruz!” yazısıyla birlikte AK Parti Genel Merkezi'nin “AKP Film Merkezi” olarak gösterildiği bir fotoğraf yer aldı.

“VİDEO YAYINLASA NE OLUR”

Konuyla ilgili olarak gazetemize konuşan CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, “Genel merkezimiz gerekli açıklamayı yapmıştır. Polemikleri de takip etmiyorum açıkçası. Esnaf kan ağlıyor, bayram önü herkes zor durumda, AK Parti video yayınlasa ne olur. Benim polemiklerle işim yok” dedi.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/7056237/yildizli-ak-partinin-yayinladigi-animasyon-hakkinda-konustu