Çit skandalı istifa getirdi!

Tanış’ın açıklaması şöyle:

“LİNÇ EDİLMEK İSTENDİM”

“Üç gündür sosyal medyada, internet sitelerinde hakkımda ‘Belediyenin tel çitini bahçesine götürdü’ haberlerine ve paylaşımları yapılıyor. Kardeşim kendisine ait bahçenin etrafını çevirmek için, tadilatı yapılan stattan çıkan 2 top paslı hurda telleri belediyeden talep etmiş. Aldığı telleri bahçesine götürmüş ve o teller bahçeye inmesinin ardından sosyal medyada ve internet medyasında linç edilmeye başlandım.

“KÖRFEZLİLERDEN ÖZÜR DİLİYORUM”

Ben o telleri alabilecek maddi güce sahibim, evet onu benim ailemden birisinin belediyeden isteyip alması bir hatadır. Fakat bu konunun siyasi bir malzeme yapılarak ‘hırsızlık’ gibi gösterilmesini kabul etmiyorum. Bu yaygarayı koparıp, itibar hırsızlığı yapanları da Allah’a havale ediyorum. Bu manada kamuoyunu böylesi bir durumdan dolayı meşgul ettiğim için, Körfez halkından özür diliyorum.

İSTİFASINI VERDİ

Şahsım ile ilgili bu tartışma büyütülerek kurumuma zarar verecek kanaatindeyim. Hiç kimsenin benimle ilgili bir konudan dolayı zarar görmesini, tartışılmasını istemem. Bu sebepten dolayı Körfez Belediyesi Spor İşleri Koordinatörlüğü görevimden istifa ettiğimi kamuoyuna saygıyla bildiririm”.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/7044766/cit-skandali-istifa-getirdi