KSO Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi'ni almaya hak kazandı

Kocaeli Sanayi Odası TSE Covid-19 Hijyen Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme programı şartlarını yerine getirerek TSE uzmanları tarafından yapılan denetim ve tetkikler sonrasında TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi almaya hak kazandı. Böylece KSO Türkiye genelinde belgeyi alan ilk Odalar arasında yerini aldı.

"TEDBİRLERİ BELGELEDİK"

Konu hakkında açıklama yapan KSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu bu belge ile pandeminin başladığı ilk günden itibaren aldıkları önlem ve tedbirleri belgelediklerini söyleyerek Bu süreçte Oda olarak bizler de üzerimize düşeni yaptık ve Türk Standartlarının yayınlamış olduğu Covid-19 Hijyen ve Enfeksiyon Önleme Kılavuzu çerçevesinde hazırlıkları tamamlayarak denetimleri başarıyla geçtik. Uluslararası geçerliliği de olan bu belgeyi almaya hak kazandık." dedi.

"ODAMIZ BELGEYİ ALMAYA HAK KAZANDI"

Zeytinoğlu ayrıca Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesinin Kocaeli sanayine örnek oluşturması açısından da önemli olduğunu söyleyerek Kocaeli Sanayi Odası olarak üyelerimizin paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığını korumak güvenilir ve hijyenik bir ortamda hizmet sunmak adına bu belgeyi almış olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Odamız söz konusu belgeyi almaya hak kazanan öncü kurumlardan biri oldu. İlimiz ve Türkiye'deki örnek Odalardanız. dedi.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/5508429/kso-covid-19-guvenli-hizmet-belgesini-almaya-hak-kazandi