Leyla Atakan basketbol turnuvası başlıyor

İzmit’in ilk kadın belediye başkanı merhum Leyla Atakan adına İzmit Belediye Başkanlığı’nca düzenlenen 1'inci Leyla Atakan Kupası Kadınlar Basketbol Turnuvası 16-18 Eylül tarihleri arasında Yahya Kaptan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde ve Eurolegue elemelerinde ilimizi temsil edecek olan İzmit Belediyespor anlamlı organizasyonun ev sahipliğini üstlenecek.

SEYİRCİSİZ OYNANACAK

Bir birinden çekişmeli maçların oynanacağı turnuvanın programı da belli oldu. İzmit Belediyespor ilk maçını 16 Eylül’de Galatasaray’ın yerine turnuvada yer alacak olan Bursa Büyükşehir Belediyesi ile oynayacak ve karşılaşma saat 18.00’de başlayacak. 17’sindeki rakip Beşiktaş olacak ve bu karşılaşma saat 15.00’te başlayacak.

YARIN FENERBAHÇE İLE OYNAYACAKLAR

18 Eylül Cuma günkü rakip Hatay Büyükşehir Belediyesi olacak. Bu maçın başlama saati 17.00. Zorlu maçlar basketbola dönüş protokolü kapsamında seyircisiz oynanacak. Öte ekibimiz yarın da Fenerbahçe ile antrenman maçında karşılaşacak. İstanbul Metro Enerji Spor Salonu’ndaki mücadele saat 15.00’te başlayacak ve basketbola dönüş protokolü kapsamında seyircisiz oynanacak.

LEYLA ATAKAN KUPASI MAÇ PROGRAMI 

16 Eylül Çarşamba

15.00: Beşiktaş – Hatay BŞB.

18.00: İzmit Belediyespor – Bursa Büyükşehir

17 Eylül Perşembe

15.00: İzmit Belediyespor - Beşiktaş

18.00: Bursa Büyükşehir – Hatay BŞB.

18 Eylül Cuma

15.00: Bursa Büyükşehir - Beşiktaş

18.00: İzmit Belediyespor - Hatay BŞB.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/5356297/leyla-atakan-basketbol-turnuvasi-basliyor