Yeni olan her şey AK Parti’de

BOŞ GÜNÜ YOK

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, hafalık yönetim kurulu toplantısında gündemi değerlendirdi. Yaz ayları olmasına rağmen Kadın ve Gençlik Kolları, Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve meclis üyeleriyle sahada olduklarını ifade eden Ellibeş, “Bir yandan teşkilat çalışmalarımızla milletimizin yanındayız, bir yandan da belediyelerimizin bir yıllık değerlendirmelerini yapıyoruz. AK Parti, yerinde duran, bekleyen bir parti hiç olmadı. Yaz demeden, kış demeden sürekli milletimize daha iyi hizmeti nasıl sunacağımızın derdindeyiz. Çok şükür bunun karşılığını da sahada milletimizin bizlere olan samimiyetiyle alıyoruz” dedi. Ellibeş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize yaptığı ziyaret ve gündemle ilgili de değerlendirmede bulunarak şunları söyledi:

“HİÇ KARA TABLO ÇİZMEDİK”

“AK Parti’nin gündeminde hiçbir zaman karamsarlık ve kaos olmadı. Şartlar ne kadar zor olsa da, kara tablolar çizmedi. Dünya çok ciddi bir ekonomik krizden geçerken, ülkemiz hem ekonomik hem de sağlık açısından çok ciddi bir sınav veriyor ve genel olarak baktığımızda bu sınavdan başarıyla geçiyor. Geçenlerde ifade ettiğimiz gibi, Kocaeli Büyükşehir ve İlçe Belediyelerimiz hariç, mart ayından bu yana esnaf ve çalışanlarımıza Kocaeli’de 930 milyon TL kaynak sağlandı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bir yandan ekonomik anlamda dış saldırılara karşı koyarken, bir yandan milli ve yerli üretim hamleleriyle dünyada söz sahibi ülkeler konumuna geliyoruz. Türkiye, dünyanın neresinde olursa olsun haksızlığa karşı, mazlumların yanında olduğunu herkese gösteriyor. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları da bunu istememiş miydi?”

“ERDOĞAN KARŞITLIĞI YENİ DEĞİL”

“Geleceği okuyarak, fitne ve fesatla bunları görmezden gelerek hiç kimse bugüne kadar birşey elde edemedi, edemeyecektir. Bu söylemlerle AK Parti’yi yıpratmak isteyenler yine büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır. Yenilik, lafla olmaz. İcraatla olur. AK Parti kurulduğu günden bu yana sadece karşımızda Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı var. Türkiye’yi daha iyi ve güzel bir geleceğe taşımak arzusundan çok, her dönem şekil değiştirse de hiç değişmeyen Erdoğan hırsı ve karşıtlığı var.
Bugün yeni olan herşey AK Parti’dedir. Yerli ve milli savunma sanayiinden, yerli üretim araçlara herşey gece gündüz demeden, yorulmadan çalışan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve O’na inanan milletimizle yaşanmaktadır. En son TÜBİTAK Gebze’de gerçekleşen açılışta buna bir kez daha şahit olduk. Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz öncülüğünde Tıbbi Aromatik Bitki Üretimi ile ilgili yapılan anlaşma ve yerli üretim iş makinası başta olmak üzere birçok yenilik milletimizin hizmetine sunuldu.”

“CUMHURBAŞKANIMIZIN KOCAELİ İLGİSİ”

“Türkiye olarak hep birlikte bunlarla gurur duymak varken, körü körüne eleştirip, karamsarlık yaymaya çalışanlar var. Cumhurbaşkanımızın ilimize yaptığı son ziyarette bir kez daha şahit olduk ki, kendisi durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam ederken bizlerin de çok çalışması gerekiyor. Bütün bu iftira ve karalama kampanyalarına kulak asmadan ülkemize ve milletimize hizmeti sürdürmemiz gerekiyor. AK kadrolar olarak bizler de bu doğrultuda çok çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın milletimizin oylarıyla seçilişinin 6.yıldönümünde Kocaeli’de bulumasından ayrıca mutluluk duyduğumuzu ve kendisine hediye edilen Kocaelispor forması karşısında Yeşil-Siyahlı ekibimizin biran önce Süper Lig’de olmasını istemesi, Kocaeli’ye verdiği önemi bir kez daha göstermiştir”.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/5092274/yeni-olan-her-sey-ak-partide