Kocaelispor o isimden vazgeçme noktasında!

Kocaelispor'un çok istekli tavrı üzerine futbolcunun menajeri sözleşmede yazılı bonusları fazla bulup, garanti paranın yükseltilmesini istedi, teklifinden taviz vermeyen Yeşil-Siyahlı kulüp transferden vazgeçme noktasına geldi.

Geçtiğimiz hafta içi İzmit’e gelen Ahmet İlhan Özek' ile yapılan görüşme olumlu geçmiş, tarafların anlaşmaya çok yakın olduğu bildirilmişti. Yeşil-Siyahlı formayı giymeyi çok isteyen Ahmet İlhan’ın küçük pürüzlerin halledileceği düşüncesiyle yakın çevresine bu hafta başı için imza atmaya gideceği bilgisini verdiği öğrenildi. Ancak transferde son dakika sürpriz gelişme yaşandı. Yıldız futbolcunun menajeri Kocaelispor’un çok istekli tavrı üzerine sözleşmede bonusların fazla olduğunu belirterek, garanti paranın biraz yükseltilmesi ve şampiyonluk priminin de mukavelede yazılmasında ısrarcı oldu.

SON SÖZÜMÜZ BU

Kocaelispor, Transfer Komitesi Başkan Hüseyin Üzülmez’den gelen talimat doğrultusunda sunulan tekliften taviz vermedi, menajere “Son sözümüz bu” yanıtı verdi. Hafta sonunda yaşanan bu gelişmelerin ardından transfer zora girdi. Başka kulüplerle de görüşen, 1.Lig’den talipleri olan Ahmet İlhan’ın sunulacak şartlara göre Kocaelispor’un teklifini kabul edebileceği belirtildi. Birkaç gün içinde olumlu bir yanıt gelmemesi durumunda Yeşil-Siyahlı kulübün transferden vazgeçip başka isimlere yöneleceği öğrenildi.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/5055694/kocaelispor-o-isimden-vazgecme-noktasinda