Başiskele'nin şanslı çocuklarının çömlek deneyimi

Başiskele Sahili’nde Dolu Dolu Etkinlikler

Metalurji ve malzeme mühendisi Anıl Özçevik ile kimya mühendisi eşi Yaşıya Özçevik, Başiskele Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü’nün organizasyonunda, geçen cumartesi akşamı Başiskeleliler ile bir araya geldi. Seyyar atölyelerini Başiskele Sahili’ne kuran mühendis çift, çocuklara ve ailelerine unutulmaz anlar yaşattı.

MESAFE SANATA ENGEL DEĞİL

Düzenlenen etkinlikte çocuklar, çamura dokunup bir şeyler üretmenin keyfini yaşadılar. Etkinliğe vatandaşlar büyük ilgi gösterirken Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü de seyyar çömlek atölyesini ziyaret etti. Mühendis çift ile sohbet eden Başkan Özlü, çocuklarla birlikte çömlek yaptı.

4 MEVSİM BAŞİSKELE FOTOĞRAF SERGİSİ

Başiskele Belediyesi, 2020 Sahil Sanat Günleri kapsamında sahilde 4 Mevsim Başiskele Fotoğraf Sergisi gerçekleştirdi. Başiskele Belediyesi’nin önceki yıllarda düzenlediği ödüllü fotoğraf yarışmalarında dereceye giren ve sergiye seçilen fotoğraflar tekrar vatandaşların beğenisine sunuldu. Başiskele’nin 4 mevsim fotoğraflarının sergilendiği etkinliğe sahilde yürüyüş yapan vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. 

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/5054728/basiskelenin-sansli-cocuklarinin-comlek-deneyimi