Özel Körfezim başarıya doymuyor

Körfez Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 1995 yılında kurularak eğitim-öğretim faaliyetlerine başlayan Özel Körfezim Eğitim Kurumları, aynı tarihten bu yana Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Hamit Akar Sokak Mevlana Bulvarı İlimtepe Yolu üzeri Körfez’de başarılarına başarı katmayı sürdürüyor. Geçmişten günümüze Kocaeli’de en çok tercih edilen eğitim yuvalarının başında gelen kurum, anasınıfından başlayarak çocukları geleceğe güvenler hazırlıyor.

Okul Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu.

BASINA TANITILDI

Her türlü teknolojik imkanı öğrencilerinin hizmetine sunan Özel Körfezim Eğitim Kurumları, artan talepleri karşılamak adına 15 bin metrekare arazi içerisine kurulu olarak geniş bir hizmet alanıyla sizleri karşılıyor. Bunun yanında, 10 bin metrekare kapalı alana sahip ultra donanımlı binası da içeri girdiğiniz andan itibaren sizlere doğru yerde olduğunuz fikrini pekiştiriyor.

Yapılan toplantı sonrasında iki öğrenci eğitimcileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Okulun tüm özelliklerini kamuoyuyla paylaşmak ve LGS’de tam puan alan Nehir Ilgın Kartal ile tek boş bırakarak dereceye giren Sadi Berk Yetkin için dün Özel Körfezim Eğitim Kurumları Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu, yerel basının temsilcileriyle okul binasında bir araya geldi. Düzenlenen toplantıya Özel Körfezim Eğitim Kurumları Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu, Okul kurucularından Naci Akçay, Hasan Yıldız, İlkokul Müdürü Çiğdem Aytekin, Ortaokul Müdür Yardımcısı Aslıhan Günen, Ortaokul Müdürü Eyüp Sultan Keskin, başarılı öğrenciler Nehir Ilgın Kartal ve Sadi Berk Yetkin ile aileleri katıldı. 

“İPİ HİÇ BIRAKMASINLAR”

Oldukça sıcak bir havada geçen kahvaltılı program sonrasında basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulunan LGS Şampiyonu Nehir Ilgın Kartal, “Düzenli olarak çalıştım. Soru sayısına çok takılmasınlar önemli olan aldıkları puan. Verime odaklansınlar. Yapamadıkları zaman uğraşsınlar. İnanamıyorum tam puan aldığıma. Ankara Fen Lisesi’ni istiyorum. Yarış ipini hiç bırakmasınlar” dedi.

Özel Körfezim Eğitim Kurumları, Körfez’de yer alan okulda basın toplantısı düzenledi.

TAM PUAN ALAN KARTAL’I KUTLADI

Kartal’ın ardından söz alan söz alan Genel Müdür Azmi Cihat Hatipoğlu, LGS’den tam puan alan öğrencisi Nehir Ilgın Kartal kutlayarak, “Kendisini sizlerin huzurunda tekrar tebrik ediyorum. Kendisi en güvendiğimiz öğrencilerimizdendi ve bizi yanıltmadı. Öğretmenlerine ve tabi ki her zaman yanında olan ailesine teşekkür ediyorum. Kurum olarak ideallerimizi yerine getirebilmek çok mutluluk verici” dedi.

Nehir Ilgın Kartal, LGS’de tam puan aldı. Nehir Ilgın Kartal, LGS’de tam puan aldı. 

“ÇİZGİMİZDEN VAZGEÇMEYECEĞİZ”

Başarılarının sırrını da açıklayan Azmi Cihat Hatipoğlu, “Disiplinli çalışmanın yanı sıra aile kavramının önemini çok iyi biliyoruz. Ben ve çalışma arkadaşlarım bu ortamı sağlayarak öğrencilerimizi kucaklıyoruz. Okul mezunlarımızın yüzde 60’ının ilk yüzde 10’luk dilimde olmasının temel sebebi budur. Özel Körfezim Eğitim Kurumları zirveyi hedefleyenlerin okulu olmaya devam edecek. Bu çizgimizden asla vazgeçmeyeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Özel Körfezim Eğitim Kurumları Okul Müdürü Eyüp Sultan Keskin, sınıfları gezdirerek bilgiler verdi.

“ÖĞRENCİLERİMİZİ BEKLİYORUZ”

Okulun yapısı hakkında da bilgiler veren Hatipoğlu, “Okulumuz bünyesinde bulunan anaokulu, ilkokul ve ortaokul binaları kullanım alanı olarak birbirinden bağımsızdır. Ayrı ayrı okul bahçelerine, spor sahalarına ve etkinlik alanlarına sahibiz. Sınıflarımızın metrekaresi, hava sirkülasyonu için gereken alana sahip olup, geniş koridorlar ve ortak kullanım alanları buna göre dizayn edildi” dedi. Pandemi sürecine yönelik uygun şartları da oluşturduklarını söyleyen Hatipoğlu, “Eğitim-öğretim için gerekeli tüm dezenfeksiyon işlemleri ve alınması gereken önlemler büyük bir titizlikle uygulanmaktadır. Tüm tedbirleri alarak yeni döneme hazırlanan okulumuz, öğrencilerimize kapılarını açmayı beklemektedir” ifadelerini kullandı. Genel Müdür Azmi Cihat Hatipoğlu ve yöneticiler açıklamaların arından basın mensuplarına okulu gezdirdi.

Okul yöneticileri, pandemi dolayısıyla okulun her şarta uyum sağladığını ifade etti.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/5042938/ozel-korfezim-basariya-doymuyor