Taşdemir, "İçeriği boş bir saplantı siyaseti"

Sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Engin Taşdemir, geçtiğimiz günlerde eski İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya'nın paylaşımına gönderme yaptı. 

NE OLMUŞTU?

CHP eski İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda, "O değil de CHP camileri kapattırdı diyenler camileri kapamak zorunda kaldılar ya. Gelde Allah'ın hikmetine inanma. O yüzden uyduruk yalanlara itibaren etmeden dönemin şartlarını bakıp ne niçin nasıl yapılmışa bakarak yorumlanmalı hayat..unutma yaşattığını yaşamadan ölmeyeceksin" ifadelerini kullandı. Küçükkaya'nın paylaşımı birçok kesim tarafından eleştirildi. 

"BOŞ BİR SAPLANTI"

Küçükkaya'nın paylaşımına gönderme yapan Taşdemir, “ Korona virüs üzerinden siyaset yapmak tamamen içeriği boş bir saplantı siyasetidir. Cami niye kapatıldı, alkollü mekânlar neden kapatıldı vb. tüm söylemler sadece ve sadece içeriği boş gereksiz kutuplaşmalar yaratmaktadır. Ortada küresel dünyayı etkileyen ciddi bir virüs ile karşı karşıyayız. Şu an bilimi dinlemek, belki de en doğrusu" şeklinde konuştu.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/3721120/tasdemir-icerigi-bos-bir-saplanti-siyaseti