Ellibeş, danışmadan sonra Kandaz’a gitti

DANIŞMAYA KATILAMAMIŞTI


AK Parti Kocaeli 106.Genişletilmiş İl Danışma Meclisi cumartesi günü yoğun katılımla gerçekleşti. Partinin bugüne kadar hizmet vermiş ana kademe, kadın ve gençlik kollarının yoğun katılımıyla yapılan Danışma Meclisi’nde Avrupa Parlementosu’nda Türk Bayrağı’na saldıran ırkçı Ioannis Lagos da protesto edildi.

YÖNETİCİLER EŞLİK ETTİ

Danışmaya katılanlara 3 bine yakın Türk Bayrağı dağıtıldı. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, yoğun katılımlı ve coşkulu geçen Danışma Meclisi’nin hemen ardından AK Parti Kartepe eski ilçe başkanı Hasan Kandaz’ı ziyaret etti. Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kalp rahatsızlığı nedeniyle anjiyo olan Kandaz’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Ellibeş’e İl Başkan Yardımcıları ve yöneticiler eşlik etti.

KANDAZ KATILAMAMIŞTI

Kandaz rahatsızlığı nedeniyle Danışma Meclisi’ne katılamadığını ve bu nedenle üzüntülü olduğunu söyledi. Başkan Ellibeş, Kandaz’ın biran önce sağlığına kavuşmasını dilerken, “Partimize bugüne kadar hizmet etmiş herkes bizim için çok değerlidir. AK Parti’de eski-yeni yoktur. Bu dava hepimizin davasıdır. Milletimize hizmetkar olma davasıdır. Hasan Kandaz’a acil şifalar diliyorum” dedi. Ellibeş, Kandaz’ın ardından diğer hastalara da geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundu.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/3625894/ellibes-danismadan-sonra-kandaza-gitti