İmar Koordinasyon kurulu Derince’de toplandı

Rutin olarak her ay farklı bir ilçede düzenlenen Büyükşehir Belediyesi ve 12 ilçe belediyesinin başkan yardımcıları, imar ve şehircilik ile yapı kontrol müdürlerinin katıldığı İmar Koordinasyon Toplantısı, bu ay Derince Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

YOL GÖSTERİCİ


Yelken Kafe Restaurant’ta gerçekleşen toplantıya başta Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün olmak üzere Derince Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Pala, Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Osman Günler ve ilçe belediyelerinden başkan yardımcıları, ilgili müdürler ve teknik personel katıldı. Kent genelinde yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda konuşan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bu toplantıların kentin geleceğine yönelik alınan kararlarda yol gösterici olduğunu ifade etti.

İMAR SORUNLARI KONUŞULDU

Derince Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Pala ise, toplantıya ev sahipliği yapmaktan dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, Derince ile ilgili genel bilgiler verdi. Derince’yi tanıtan sinevizyon gösterisinin de sahnelendiği toplantıda konuşan Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Osman Günler, yaşanan imar sorunları ve çözümleriyle ilgili bilgiler paylaştı. 

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/3598126/imar-koordinasyon-kurulu-derincede-toplandi