Başkan Özlü'den Rektör Hülagü'ye ziyaret

Kocaeli Üniversitesi Rektörlük binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Özlü, Rektör Hülagü ile eğitim yatırımları hakkında istişarelerde bulundu.

Başkan Özlü ziyarette yaptığı açıklamada, "Kocaeli Üniversitesi'nde gerçekleştirdiği önemli hizmet ve projelerle öğrenciler başta olmak üzere birçok kişinin gönlüne dokunan Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü'yü makamında ziyaret ettik. Belediye olarak Kocaeli Üniversitemiz ile Başiskelemiz'de gerçekleştireceğimiz birçok eğitim ve sosyal projelerimiz için işbirliğimiz artarak devam edecek ve eğitim yatırımlarını ilçemize kazandırmayı sürdüreceğiz." dedi.

HEP BİRLİKTE

Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Özlü'ye teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü de, " Başiskele Belediyesi ile her zaman uyum içinde çalışıyoruz. Başkanımız Yasin Özlü'nün eğitime ve genç kuşaklara ne kadar önem verdiğini yakından takip ediyorum. Önümüzdeki süreçte üniversitemizi, kentimizi ve gençlerimizi daha ileriye taşıyacak projeleri hep birlikte el birliğiyle hayata geçireceğiz." diye konuştu.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/3582752/baskan-ozluden-rektor-hulaguye-ziyaret