İYİ Parti'ye üyelik kampanyası devam ediyor

İYİ Parti üyelik çalışmasına Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, İl Yönettim Kurulu Üyeleri; Kaan Dilmen, Cenk Erbil, Ufuk Turan, Ediz Sarıkaya, Gökçe Nesli Kondu, İzmit İlçe Teşkilat Başkanı Sinan Yıldız, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Okan Can Karadeniz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ülkü Alkan ve çok sayıda partili katıldı.

İzmit İlçe Teşkilatı 2 gün boyunca Belsa Plaza önünde gerçekleştirdikleri üye çalışmalarına bugün Yahya Kaptan Mahallesi’nde devam etti. İzmit’e gelen karavan ile üye katılım çalışmaları, 1 ay boyunca Kocaeli’nin tüm ilçelerinde yapılacağı bilgisi verildi.

İYİ Parti, Kocaeli’de vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemeye, sokağın nabzını tutmaya devam ediyor. Karavanla Kocaeli’nin farklı noktalarında gerçekleştirilecek üye çalışmaları için yaklaşık 2 bin üye hedeflediklerini söyleyen Başkan Yıldız “İzmit ilçemizde başladığımız İYİ’lik Karavanımızla üye çalışmalarımızı 1 ay boyunca sürdüreceğiz. Ülkemizi, geleceğimizi mutlu, umutlu ve İYİ yarınlara götüreceğimizin büyük inancıyla Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener öncülüğünde İYİ TÜRKİYE hedeflerimize ulaşmak için durmadan çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini, sorunlarını yerinde dinliyoruz. Geleceğin Türkiye'sine katkı yapmak isteyen tüm vatandaşlarımızı İYİ Parti’ye üye olmaya davet ediyorum. Sizinle birlikte gücümüze güç katacağız.’’ ifadelerinde bulundu.

‘’SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

Konuşmalarının devamında Yıldız, ‘’Partimize her geçen gün artan ilgi ve alaka ile birlikte vatandaşlarımızın gösterdiği teveccüh doğru yolda emin adımlarla ilerlediğimizi kanıtlıyor. Bizler İYİ Parti olarak sokakta her zaman vatandaşlarımızla bir araya gelecek, halkın sesi olmaya devam edeceğiz. Hiçbir parti sahada yokken İYİ Parti olarak seçim varmış gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz.’’ şeklinde konuştu.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/3458732/iyi-partiye-uyelik-kampanyasi-devam-ediyor