İYİ Parti Derince zaferi kutluyor

İYİ Parti Derince İlçe Teşkilatı, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. Yılı kutlamaları kapsamında coşkulu ve anlamlı bir organizasyona hazırlanıyor. Derince İlçe Başkanı Selman Gürpınar, 30 Ağustos Cuma günü saat 14.00'te Yenikent Çamlık Mesire Alanı'nda yapılacak olan organizasyonla ilgili açıklamalarda bulundu.

BÜYÜK COŞKUYLA KUTLAYACAĞIZ

Açıklamasında İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Av. Selman Gürpınar, "Öncelikle böyle bir organizasyonu gerçekleştiriyor olmaktan dolayı çok büyük onur ve gurur duyduğumuzu ifade etmeliyim. Mustafa Kemal Atatürk’ün 'Ya İstiklal Ya ölüm' diyerek başlattığı ulusal Kurtuluş Savaşı'nın kesin sonucu olan 30 ağustos Zafer Bayramıyla ilgili hazırladığımız bu güzel organizasyonu halkımız ile birlikte büyük coşkuyla kutlamayı umuyoruz" dedi.

BU ZAFER HEPİMİZİN

Devamında Gürpınar, "İYİ Parti Grup Başkan Vekilimiz ve Milletvekilimiz Sayın Lütfü Türkkan, Genel İdare Kurulu Üyemiz Sayın Cumali Durmuş, il ve ilçe başkanlarımız ile teşkilatlarının katılım sağlayacağı bu şölene bütün Kocaeli halkımız davetlidir. Çekilişler, hediyeler, canlı müzik, oyun parkurları ile tam bir şölen havasında geçecek olan bu güzel ve anlamlı günde, Zafer Bayramımızı hiç olmadığı kadar büyük bir coşku ile gelin hep beraber kutlayalım. Bu zafer hepimizin" şeklinde konuştu.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/3141332/iyi-parti-derince-zaferi-kutluyor