Ak Parti Gölcük İlçe'den Baro ve Emniyet ziyareti

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Baro Başkanlığı’na yeniden seçilen Av. Tamer Solakoğlu ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Bilal Boğaz’ı ziyaret etti. İlk olarak Kocaeli Barosu’na giden heyet, Baro Başkanlığı görevine yeniden seçilen Av. Tamer Solakoğlu’na başarılar diledi. Yücel, “Kocaeli Barosu yönetiminin yeni dönemde de başarılı çalışmalar yapacağına gönülden inanıyorum. Kocaeli genelinde görev yapan avukatların bir araya gelerek güçlü hukuk büroları oluşturmalarını önemli bir adım olarak görüyorum. Hukukun üstünlüğü bir toplum için su gibi, ekmek gibi olmazsa olmazlarındandır. Güçlü bir yapıya sahip olan Kocaeli Barosu’nun başkanı olarak başta siz ve yönetim kurulunuz olmak üzere tüm avukatlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
EMNİYET’E ZİYARET
AK Parti Gölcük heyetine ziyaretinden dolayı teşekkür eden Kocaeli Baro Başkanı Av. Tamer Solakoğlu, yapacakları hizmetlerde belediyeler ve kamu kurumlarıyla uyumlu çalışmalar içinde olmayı arzu ettiklerini söyledi. AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve yönetim kurulu üyeleri Serkan Ateş, Nurten Turnalı Özgören ve Fuat Elmas’ın bir sonraki ziyareti Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Terör Güvenlik ve Çevik Kuvvet Şubeleri’nden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Bilal Boğaz oldu. Yapılan ziyaretten dolayı oldukça memnun olan müdür Boğaz, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve parti heyetine teşekkür etti.

EMNİYET: Sedat Yücel ve beraberindeki heyet, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Bilal Boğaz’ı da ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Baro: Ak Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve beraberindeki heyet, yeniden Baro Başkanı seçilen Tamer Solakoğlu’nu ziyaret ederek başarılar diledi.

Çiçek: Sedat Yücel, Tamer Solakoğlu’na çiçek hediye etti.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/3140773/ak-parti-golcuk-ilceden-baro-ve-emniyet-ziyareti