İzmit halkına hizmetin sevdalısıyız

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, İzmit’in farklı alanlarında incelemelerde bulundu. İzmit’te yapılması planlanan projelerle ilgili yerinde inceleme yapan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’İzmit’e hizmet etmenin, İzmit halkına hizmet etmenin sevdalısıyız’’ dedi.

Projeler Hız Kesmeyecek

Karaosmanoğlu ile Doğan, İzmit’te aralarında Cephanelik alanının da bulunduğu farklı bölgelerde incelemelerde bulundu. Hem arazide inceleme yapan, hem de İzmit’te yapılması planlanan projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunan Başkanlar Karaosmanoğlu ile Doğan, hız kesmeden yeni projelere başlayacaklarını dile getirdi.

Gıptayla Bakılan İzmit

Büyükşehir olarak hem İzmit’te, hem de Kocaeli’nin her köşesinde projeleri art arda ve süratle hayata geçirdiklerini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Hız kesmeden, yeni projeleri hayata geçireceğiz. Kocaeli'ni ve İzmit’i benzersiz güzellikte bir dünya şehri haline getirecek enerjiye ve kararlılığa sahibiz. Çevre yatırımlarına büyük önem verdik. Her görenin gıptayla baktığı yeşil bir şehrimiz, yeşille mavinin kucaklaştığı bir İzmit’imiz oldu’’ ifadesini kullandı.

İzmit’in Çehresi Değişti

Körfezin her köşesinde olduğu gibi İzmit’te de iki sevgiliyi, denizle halkı buluşturduklarını hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’İzmit’e ve İzmit halkına hizmete sevdalıyız. Yaptığımız hizmetlerle İzmit’in çehresi değişti. Değişen ve gelişen İzmit’e olan hizmetlerimiz bundan sonra da artarak devam edecek’’ şeklinde konuştu. İncelemelerde Başkanlar Karaosmanoğlu ile Doğan’a, İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Gökmen Mengüç ile Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Cenan Turan eşlik etti.

- Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.bizimyaka.com/haber/3136005/izmit-halkina-hizmetin-sevdalisiyiz