Güzel günlere birlikte ulaşmak dileğiyle

Sekiz yılı geride bıraktık dokuzuncu yaşımızı sevdiklerimizle ve dostlarımızla kutladık.

Gerçekten de başladığımız gün daha dün gibi aklımda, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz.

Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi de bu kentte doğup büyüdü.

Bizler belki bu kentte doğmadık ama çocuklarımız bu kentte doğup büyüdü dolayısı ile bizler de artık bu kentin bir parçası olduk ve Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi’nin Kocaeli’de basın sektöründe farklı bir anlayışı yerleştirmeye çalıştığına herkes şahit oldu.

Bizim Yaka Kocaeli’nin ilerlemesini isteyenler kadar istemeyenlerin de olduğunu biliyoruz.

Bu güne kadar bizlere türlü zorluk çıkaranlardan tutun da yanımızda gibi görünüp, arkamızdan iş çevirenlere kadar. Bunlardan çok gördük, ama bizler asla yılmadık mücadele ettik ve sonuçta daha güzel işlere imza atmak için her geçen yıl kendimizi yeniledik geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Basın sektörünün ayakta durması gerçekten zor lakin bu iş gönül işi, ama sözde değil özde bu işi gerçekten gönülden yapıyoruz ve yapmaya devam ediyoruz.

Kentimizin her kurumunda gerçekten bir saygınlığımız var, bunu da yaptığımız ziyaretlerden anlıyoruz.

Bu süreç zarfında yaptığımız ziyaretlerde samimiyetleri için başta Kocaeli Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın ve Kocaeli Cumhuriyet Başsavcımız Habib Korkmaz beye ilçe Kaymakamımız Ersin Emiroğlu ve ilçe Emniyet müdürümüz Mehmet Karakaş’a özellikle teşekkür ediyorum.

Belki bazıları işlerinin yoğunluğu dolayısı ile bu gecemizde aramızda olmadı, lakin Gölcük Belediye Başkanı Avukat Ali Yıldırım Sezer beye de teşekkür ediyorum o yoğunluğu arasında bizlere vakit ayırdı. Tabi diğer değerli dostlarımıza da katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Elbette orada olan, bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Ekip arkadaşlarıma da bir kez daha teşekkür ediyorum.

Bizim Yaka Kocaeli battı, bitti diyenlerin de heveslerinin kursaklarında kaldığını biliyorum.

Ama onlar için üzülmekten başka bir şey yapamıyorum.

Bundan böyle dünde ilan ettiğimiz üzere Ertekin Akbulak’la birlikte bu gazeteyi daha güzel noktalara taşımak için gayret sarf edeceğiz.

Genel Yayın Yönetmeni kardeşim Semrel Aşçı, Usta gazeteci Galip Ataman ve değerli çalışma arkadaşlarımın hepsine ayrı ayrı tekrar teşekkür ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Hayrullah Demiray - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Koronavirüs aşısı çıktığında yaptırmayı düşünür müsünüz?