Bizim Yaka kişilere bağlı bir kurum değildir

Gazetemizde bir süredir görev yapan Çetin Gürol ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Bugüne kadar bu kurumdan onlarca insan ayrıldı lakin kimse kendi emelleri için kurumu küçük düşürecek davranış içerisine girmedi.

Son dönemde yaptıkları ile kendisi, hem kurumumuzu hem de kurumu bugünlere getiren Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Kurucu Başkanımız Hayrullah Demiray’ı derinden yaralamış ve üzmüştür. Yine de insani boyuta her şeyden daha çok önem veren Hayrullah Demiray ve Bizim Yaka Ailesi olarak her konuda gayret göstermemize ve ayrılma sürecinde de kendisi ile konuşarak karşılıklı aldığımız karar doğrultusunda zaman tanımamıza rağmen, sırf kendi hırsları uğruna bu kurumu töhmet altında bırakacak hareketlerinden dolayı yollarımız ayrılmıştır, bu konuda bizlere yolu açık olsun demek düşer…

Elbette insanlar hata yapabilir ama bunlar süreklilik arz ederse hata değildir. Hele bir insan dostluk yapmışken ona zor zamanında sırtını dönüp desteğini bırakıp köstek olmak hangi kitaba sığar takdir sizlerin. Aslında bu konuda söyleyecek çok sözümüz var ama her şey yerli yerinde kalsın diyoruz.

Suskunluğumuz hayamız ve edebimizdendir. Kurumların kalıcı, insanların geçici olduğunu unutmamak lazım diyor ve takdiri sizlere bırakıyoruz…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Semrel AŞÇI - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Kocaelispor’un yeni teknik direktörü Selahattin Dinçel başarılı olur mu ?