Katırcıoğlu, "Ders almaktan bıkmayanlar, ders vermeye kalkıyor"

CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı'ya yönelik açıklamalarına devam eden AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, "18 yıldır ders almaktan bıkmayanlar, ders vermeye kalkıyor" dedi.

Geçtiğimiz günlerde CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı'ya yönelik eleştirilerde bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, yapmış olduğu açıklamalara devam ederek, "AK Parti iktidarının yaptıklarını ve yapacaklarını 18 yıldır oyları ile gösteren aziz milletimiz, yine kime hizmet etme hakkını vereceği aşikardır. 18 yıldır ders almaktan bıkmayanlar, ders vermeye kalkıyor. 'Yakında iktidar olacağız' sözlerinize de söylenecek tek söz, aç tavuk kendini buğday ambarında sanarmış. Başka bir söze gerek var mı?" dedi.

"DARBE GİRİŞİMİ"

"Kötü söz sahibine aittir. Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş" diyen AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, şu ifadeleri kullandı; "AK Parti iktidarının yaptıklarını ve yapacaklarını 18 yıldır oyları ile gösteren aziz milletimiz, Yine kime hizmet etme hakkını vereceği aşikardır. 18 yıldır ders almaktan bıkmayanlar, ders vermeye kalkıyor. 'Yakında iktidar olacağız' sözlerinize de söylenecek tek söz, 'Aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış'. Başka bir söze gerek var mı? 50 yıl, 60 yıl oldu hep böyle söylediler. 17-25 Aralık olayları FETÖ'nün seçilmiş iktidara darbe girişimidir. Cumhurbaşkanımızın duruşu sayesinde, FETÖ terör örgütü amaçlarına ulaşamamıştır.

"AK NEFERLER"

FETÖ ile sonuna kadar mücadele bir devlet kararıdır. Bu mücadelenin en büyük gücü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Vesayet odaklarına son veren, Türkiye'yi dev yatırımlarla donatan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kaptanlığındaki AK Parti iktidarı aynı zamanda başta savunma sanayisi olmak üzere milli ve yerli üretimde de öncülük yaptı, yapmaya devam ediyor. Bizler de AK neferleri olarak ülkemize ve milletimize kanımızın son damlasına kadar hizmet etmeye devam edeceğiz.

"MİLLETTİR"

18 yıldır ders almaktan bıkmayanlara; Ders verecek olan sadece millettir, had bildirilecek olan sadece millettir. Kimin tanınacağını, kimin tanınmayacağını da bilen millettir, Kime dur, kime git diyecek olan da millettir. Kime oy verip, kimi başa getireceğini de bilen millettir. CHP’yi kuranı bilen millettir, CHPKK haline getireni de bilen millettir. AK Partiyi kuran ve 18 yıldır iktidar yapanda millettir. Yalan siyaseti yapanı da bilen millettir. Hizmet siyasetini yapanı da en iyi bilen yine millettir.

"KİRLİ SİYASET"

Şehrin vekilinin kim olduğuna karar veren sadece millettir, Şehrini hangi partiye emanet edeceğini 18 senedir belirleyen de millettir, Siz kimsiniz de milletin yerine kendinizi koyuyorsunuz. Milletin kararını sorguluyorsunuz, Siz milletin ferasetini tahmin bile edemeyenlersiniz. Devlet millet düşmanı tüm terör örgütlerini (FETÖ, PKK, YPG, PYD) yakınen bilen millettir. Yapıcı siyaset dilini şiar eden ile kirli siyaset dilini diline pelesenk edineni merak etmeyin, sizden daha iyi bilen millettir. Anlayana fazla söze gerek yok şimdi icraat zamanı, Durmak yok, yola devam."

16 Mart 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Koronavirüs aşısı çıktığında yaptırmayı düşünür müsünüz?