İşte adayların listesi

CHP İl Kongresi'nde başkanlık için yarışan 3 adayın listesi belli oldu

Şermin Özcan
Şermin Özcan Tüm Haberleri

CHP İl Başkanlığı için yarışan adayların listeleri belli olmaya başladı.

ERENKAYA’NIN YÖNETİMİ

Oya Akdeniz, Barbaros Akkuş, Tamer Solakoğlu, Gülhan Kesemenli, Orhan Dönmez, Kadem Seymen, Nalan Gülenç, Doğan Ergün, Dalistan Filiz, Suca Omurca, Nuri Top, Ali Haymanalı, Devrim Serkan Kaya, Kemal Balcı, Kemal Doğan Olgun, Türkan Durak, Ertunç Erçelik, Asude Fırat Özkan, Emine Nalan Gönenç, Celal Hülür, Vehbi Ural Özkan, Recep Şenol, Hamit Tandoğan, Berk Toksöyle.

DİSİPLİN KURULU

Oral Balcı, Tamer Ejderoğlu, Tuncay filiz, Mustafa Kahraman, Hüseyin Karaca, Turgay Öztürk, İsmail Şahin, Özgür Sezgin, Yasin Yıldız.

KURULTAY DELEGELERİ

Hikmet Erenkaya, Hurşit Güneş, Gökhan Orhan, Kerem Aydemir, Hakan Çakar, Tevfik Mayda, Veysel Suludere, Mehmet Miroğlu, Sefa Sözer, Engin Özcan, Emre Andız, Yalçın Kuşkan, Ferhan Şensoy, Cevdet Barış, Fikret Toker, Hakan Savaş, Sertif Gökçe, Ahmet Atayşen, Veli Beyaztaş, Zeynep Çiğdem Canbaz, Erkan Çakar, Arzu Durulmuş, Fikret Gürel, Fatma Kaplan Hürriyet, İsmet Kanık, Dileşen Karataş, Özkan Koçak.

HARUN ÖZGÜR YILDIZLI'NIN LİSTESİ

Hakan Altıparmak, Pınar Atabay, Baran Aydın, Batuhan Bayındır, Ahmet Çalık, Berna Çetin, Gülşah Çubuklu, Gökhan Darcan, Bilgi Dehmen, Mehmet Demirtaş, Metin Düzgün, Yaprak Fidancı, Mehmet Nazım Gençtürk, Birgül Gök, Sema Altunel Güven, İsmet İşeri, Hikmet Koçoğlu, Bilal Özşahin, Bülent Sarı, Mehmet Solakoğlu, İsmail Sungur, Selim Tetik, Barış Topal, Ali Yapa.

DİSİPLİN KURULU

Rasim Ababay, Ömer Akın, Cumhur Arıkan, Osman İlhan Cebeci, Savaş Çetin, Sıma Mungan, Hüsammetin Polat, Cemal Polat, Turan Türkoğlu

KURULTAY DELEGELERİ

Aanıl Acurman, Ozan Aksu, Gökhan Aktaş, Fahrettin Aktaş, Kardelen Beytaş, Satı Bozkurt, Zennure Çataltepe, Recep Dursun, Gülay Eyisabuncular, Ercan Gökdemir, Hurşit Güneş, Musa Haydaroğlu, Fatma Kaplan Hürriyet, Muhip Kanko, Mehmet Ali Kaplan, Birkan Koçak, Vedat Küçük, Olcay Öğüt, Gülay Özbay Salman, Cengiz Sarıbay, Gülseren Solmaz Altunal, Cihan Soylu çiçek, Suat Ülkü, Bülent Yıldız, Selim Yıldız, Özgür Yıldızlı.

BOZKURT USLU’NUN LİSTESİ

Bozkurt Uslu, Feridun Adıyaman, Nur Akalın, Leyla Aktaş, Mehmet Alkan, Nilgün Aydın, Tayfun Başaxvı, Ayten Çiftçi, Erdal Deniz, Aşkın Yunuserdoğan, Üstün Gökçen, Nihat Kale, Mayşeker Karaçay, Şemsettin Karagöz, Tuğman Kayalı, Cavit Keski, Şerif Kılıç kara, Hulusi Küçük devlet, Hakan Oruç, Ufuk Saka, Nilgün Solakoğlu, Gökhan Tanrıverdi, Gülsüm Telci, Nesrin Toker, Ahmet Yılmaz.

DİSİPLİN KURULU

Ömer Akalp, İlhan Akbulut, Sadık Atuk, Hayri Burnaz, Erdem Karayel., Özkan Kaygusuz, Mustafa Keskin, Recep Mutlu, Gülen Yılmaz.

KURULTAY DELEGELERİ

Necdet Akar, Cihat Altınyuva, Emre Andız, Sadık Atuk, Kerem Aydemir, Nilgün Aydın, Neşe Celep, Nesibe Çetin, Münevver Dağdeviren, Turan Dumlu, Gülay Eyisabuncular, Yusuf Gençkaya, Hurşit Güneş, Fikret Gürel, İrfan Keskin, Mustafa Keskin, Refik Kuşçu, Teyfik Mayda, Munteha Purut, Ufuk Saka, B. Mehmet Toker, Bozkurt Uslu, Durmuş Ali Yalnız, Şinasi Yazar, Gülen Yılmaz, Bekir Yurdagül.

01 Mart 2020 - Siyaset

Muhabir Şermin Özcan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.



Anket Koronavirüs aşısı çıktığında yaptırmayı düşünür müsünüz?