Kocaeli vergide ilk 3'te

Vergi Haftası nedeniyle çalışmalar konusunda bilgi alan Vali Hüseyin Aksoy, "İstanbul ve İzmir’den sonra en fazla vergi tahsilatı yapılan 3'üncü il konumunda olmamız nedeniyle burada vergi dairesinin ve çalışanlarımızın önemli bir payı var" dedi.

Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Ayhan Yaman Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti. Ziyaret sırasında Vergi Haftası'na dair önemli bilgiler veren Vali Hüseyin Aksoy, "İstanbul ve İzmir’den sonra en fazla vergi tahsilatı yapılan 3'üncü il konumunda olmamız nedeniyle burada vergi dairesinin ve çalışanlarımızın önemli bir payı var" açıklamasını yaptı. 

31'İNCİ YIL


Şubat ayının son haftası boyunca yapılacak etkinlikler hakkında bilgi veren Vergi Dairesi Başkanı Ayhan Yaman, “Geleneksel hale gelmiş Vergi Haftamızın bu yıl 31'incisini kutlayacağız. Bizleri kabul ettiğiniz için çalışma arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum" dedi.

3'ÜNCÜ İL

Vergi Haftası nedeniyle vergi bilincinin toplumda daha üst düzeye çıkması adına açıklama yapan Vali Hüseyin Aksoy, "Devlet birtakım kamu hizmetlerini yürütme anlamında vergi gelirleriyle bir kaynak oluşturuyor ve ihtiyacı olan bölgelere bu kaynağı aktararak, üstlendiği sorumluluğu yerine getiriyor. Bu anlamda İstanbul ve İzmir’den sonra en fazla vergi tahsilatı yapılan 3'üncü il konumunda olmamız nedeniyle burada vergi dairesinin ve çalışanlarımızın önemli bir payı var" ifadelerini kullandı. 

24 Şubat 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Koronavirüs aşısı çıktığında yaptırmayı düşünür müsünüz?
403 Erisim Engellendi

Error 403 Erisim Engellendi

Erisim Engellendi

Guru Meditation:

XID: 29610899


Varnish cache server