Şayir’e sosyal denge teşekkürü

Belediyelerde başlayan sosyal denge sözleşmeleri kapsamında Dilovası Belediyesi’ndeki memurlar, Belediye Başkanı Hamza Şayir’e gösterdiği anlayıştan dolayı teşekkür ettiler.

Dilovası Belediyesi’nde bulunan memurlar yapılan sosyal denge sözleşmesinden oldukça memnun kalırken, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in sözleşme sürecinde gösterdiği anlayıştan dolayı yemek düzenleyerek Başkan Şayir’e teşekkür ettiler.

ŞAYİR’E TEŞEKKÜR

Düzenlenen yemeğin açılış konuşmasını yapan Dilovası Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Çetin Polat, “Kocaeli’de ki tüm belediyelerde yapılan sosyal denge sözleşmeleri içerisinde en donanımlı ve iyi olan bir sözleşmeyi Başkanımız Hamza Şayir’in desteği ile imzaladık. Göstermiş olduğu anlayıştan dolayı Başkanımız Hamza Şayir’e teşekkür ediyoruz”dedi.

"BİZ BİR EKİBİZ"

Memurların düzenlediği teşekkür yemeğine katılan Başkan Şayir, “Biz her zaman emekçinin yanında olmaya gayret gösterdik. Hepimiz emekçi insanlarız. Konumlarımız statülerimiz farklı olsa da hepimiz emekçiyiz. Emekçinin hakkını vermek ve emeğinin karşılığını alması bizleri mutlu eder. Başarı bir ekip işidir. Biz bir ekibiz. Ortada bir başarı varsa bu burada bulunan ve diğer arkadaşlarımızın ortak başarısıdır" dedi.

"ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÇALIŞALIM"

Şayir, "Geçen 9 aylık süreç sonunda halkımızdan güzel tepkiler alıyoruz. Bu olumlu tepkiler Başkan Yardımcılarımın, memur arkadaşlarımın ve çalışan arkadaşlarımızın başarısıdır. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yolumuz uzun. Daha yapılacak çok işimiz var. Sizlerden ricam vatandaşlarımızı en iyi şekilde karşılamak ve sorunlarını bir an önce çözüme kavuşturmanızdır. Biz onlar için buradayız. Tüm işimiz halkımızın memnuniyetidir. Dilovası’nda güzel şeyler olmaya başladı. İnşallah kısa zamanda daha güzel şeyler olacaktır. Sizlerden öncelikle ricam özellikle gariban, yetim, engelli vatandaşlarımızın talepleri olmalıdır. Onlar için ne gerekiyorsa yapmaya gayret edelim. Eğitim konusunda hassasiyet gösterelim. Çocuklarımız için çalışalım. Çocuklarımıza güzel, yaşanılabilir bir Dilovası’nı bırakmanın hedeflerini göz önüne alarak çalışmalarımızı yapalım”dedi.

23 Ocak 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Koronavirüs aşısı çıktığında yaptırmayı düşünür müsünüz?