Vali Aksoy Şehir Hastanesi'ni inşaatını inceledi

Vali Aksoy Kocaeli Şehir Hastanesi’nin  bağlantı yollarında  incelemelerde bulundu

Vali Hüseyin Aksoy, Kamu - Özel sektör iş birliği ile yapımı devam eden Kocaeli Şehir Hastanesi inşaatının bağlantı yollarını inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Karayolları 1. Bölge Müdürü Turgay Çolak, Vali Hüseyin Aksoy’a Şehir Hastanesine ulaşımda kullanılacak güzergâhlar ile yapımı devam eden kavşak ve bağlantı yolları hakkında bilgi sunumunda bulundu.

 

Kocaeli Şehir Hastanesi’nin bağlantı yollarında incelemelerde bulunan ve Karayolları 1. Bölge Müdürü Tugay Çolak’tan aldığı bilgiler sonucu  Vali  Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu açıklamalarında ise; “Kocaeli Şehir Hastanesi bağlantı yollarının ihalesi Karayolları Bölge Müdürlüğümüzce yapıldı  ve inşaatına başlandı. Bugün de Karayolları Bölge Müdürümüzle beraber yerinde inceleme yaparak, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldık.

Şehir hastanemiz halkımıza  hizmet vermeye başladığında; trafiğinin rahatlaması için yapılacak kavşak inşaatları ve  bağlantı yolları  ile  halkın rahat bir şekilde hastaneye ulaşımı sağlanmış olacak. Yaklaşık 200 milyona mal olacağı değerlendirilen bu kavşak inşaatı da şehir hastanemiz için önemli bir çalışma. Temennimiz bu yılsonuna kadar da yolun tamamlanarak, hastane ile birlikte halkımıza hizmet verecek konuma gelmesidir. Emeği geçen karayolları teşkilatımıza teşekkür ediyorum.” diyen Vali Aksoy , Kocaeli Şehir Hastanesi’nin bölgemize hayırlı olmasını, şifa sunmasını  diledi. 

22 Ocak 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Çöp tesisi Kandıra'ya yapılmalı mı?