SERKAIDER’de yeni başkan Katkay

Kocaeli Serhat İlleri Kars Ardahan Iğdır Dayanışma Derneği (SERKAIDER) Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Kocaeli Serhat İlleri Kars Ardahan Iğdır Dayanışma Derneği (SERKAIDER) tarafından düzenlenen Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Dernek binasında yapılan Olağan Genel Kurul toplantısına eski Başkan Nejdet Karataş, seçilen yeni Başkan Fuat Katkay ile dernek üyeleri katıldı. Dernek Başkanı Nejdet Karataş’ın aday olmadığı seçimde, Fuat Katkay ve yönetimi tek liste olarak oy birliğiyle seçildi. Divan başkanlığına Kocaeli eski Baro Başkanı Av. Sertif Gökçe seçilirken Başkan Yardımcılığı görevine Tazebey Yaşin, katip üyeliğe ise Turgut İlmaz seçildi.

BAŞARILAR DİLEDİ

2008 yılında kurulan ve günümüze kadar faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmekte olan SERKAIDER’de derneğin en genç kurucu üyesi olan Fuat Katkay, 2 dönem yönetim kurulunda görev almasının ardından yapılan genel kurulda dernek başkanlığı görevine getirildi. Eski başkan Nejdet Karataş seçilen yeni Başkan Fuat Katkay’a çiçek takdim ederek görevinde başarılar diledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

SERKAIDER Başkanı Fuat Katkay, “Genel kurulumuza bizzat katılan Büyükşehir ve Derince Belediyesi Meclis Üyesi Ayşe Şiranün, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Nuri Paşa, CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak ve yönetimi, Kocaeli Karslılar Dernek Başkanı Alican Kazgan ve yönetimine, Kars Ardahan Iğdır Vakfı Onursal Başkanı Tazebey Yaşin, Kars Ardahan Iğdır Vakfı eski Başkanları Yener Çimşit ve Bülent Aydın, KAI’lı iş adamlarımıza, 6’ncı dönem yönetim kuruluna, kurucular kuruluma ve saygıdeğer üyelerimize şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyor, saygı ve sevgiler sunuyorum” dedi.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Fuat Katkay, Öznur Polat, Adem Yavuz Gültekin, Anıl Aydemir Ertürk, Beyhan Arzu Yüçlen, Bülent İçen, Mahir Usanmaz, Bülent Oğul, Durhan Aydın, Erhan Yıldız, Ertaç Mikyas, Güven Deniz, Orbay Uygur.

21 Ocak 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Çöp tesisi Kandıra'ya yapılmalı mı?