Çocuk oyuncuların festivali ilk haftayı geride bıraktı

Oyuncularının çocuk olduğu tiyatro festivali onuncu yılını geride bırakırken seyircilerinden büyük alkış alıyor.

İzleyicilerinin beklemediği bir sergileme biçimi ilgi uyandırıyor, dikkat çekiyor. Grup Maske “Sıralama”, Grup Mim “İyi Geceler”, Grup Mitos “Düşlerime Işık Versinler”, Grup Monolog “Aydınlanma”, Grup Mimesis “Tamamlanamayan”, Grup Mitoloji “Arketipler” adlı oyunlarını sergilerdiler.

150 ÇOCUK OYUNCU

 Yaklaşık olarak 150 oyuncu çocuğun 12 grup halinde görev üstlendiği “Çocuk Oyuncular Tiyatro Festivali” halka açık olarak devam ediyor. Ücretsiz olarak seyircileriyle buluşan oyunlarda söz kullanılmıyor. Bu nedenle biz bu festivale “Çocuk Oyuncular Sözsüz Oyunlar Buluşması” da diyebiliriz!. 11 – 12 Ocak tarihlerinde 6 grubun oyunlarıyla festivalimiz devam edecek. 11-12 Ocak oynanacak oyunlar; Grup Melodi “Bütünseller”, Grup Metronom “Masal Dünya”, Grup Metod “Tepki”, Grup Mimik “Uyum”, Grup Müzikal “Kuklalar”, Grup Milenyum “Gökkuşağına Merhabaaa!”


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Yerli otomobile sahip olmak ister misiniz?