AK Kadınlar Ankara'ya çıkarma yaptı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen 'Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası', Ankara ATO Congresium’da başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı şurada, 18 ülke yerel yönetim temsilcisi hazır bulundu.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen ' Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası', Ankara ATO Congresium’da başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı şurada, 18 ülke yerel yönetim temsilcisi hazır bulundu.

İLİMİZİN TANITIMINA BÜYÜK KATKI 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte 120 yerel yönetim standının yer aldığı şurada Gölcük Belediyesi’nin katkı ve desteğiyle, Gölcük Kent Konseyi El sanatları Çalışma Grubu tarafından üretilen 'Gölcük-Nüzhetiye Bebekleri' sergilendi. Kocaeli standındaki yerini alarak ilimizin tanıtımına katkı sağlayan Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası perşembe günü sona erecek.

AK KADINLAR TAM KADRO

Bugün açılışının yapıldığı 6'ncı Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası'nda AK Partili kadınlar Ankara'ya çıkarma yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla gerçekleşen şuraya  AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz başta olmak üzere ilçe başkanları ve çok sayıda üye tam kadro katıldı. AK Kadınlar tarafından kurulan stantlar ile 81 ile ait yöresel ürünler sergilenirken Kocaeli'ye ait ürünler de Ankaralılarla buluştu. 

11 Aralık 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Yerli otomobile sahip olmak ister misiniz?