Lastik İş sosyal tesisleri Lastik İş'te kaldı

Lastik İş Sendikası’nca kullanılan ve içerisinde kafeterya, çay bahçesi ve sosyal tesis bulunan Lastik İş Sosyal Tesisleri, dün yapılan ihaleye katılan tek istekli Lastik İş Sendikası tarafından 60 ay için 2 milyon 160 bin TL’ye kiralandı

Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde Vinsan’da bulunan Lastik İş Sendikası tarafından kullanılan kafeterya, çay bahçesi ve sosyal tesis Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden ihaleye çıkarıldı. Geçtiğimiz ay teknik şartnamedeki eksikliklerden dolayı ertelenen ihale dün yeniden yapıldı. Dev tesisin ihalesi,  Belde A.Ş. Genel Müdürlük Toplantı Salonu'nda kapalı teklif usulüyle gerçekleştirildi. İhaleyi tek teklif veren Lastik İş Sendikası adına Genel Merkez Mali İşler Daire Başkanı Necdet Ulusoy olurken aylık muhammen bedeli 35 bin 740 TL olan Lastik İş Sosyal Tesisleri aylık 36 bin TL’ye kiralandı.

2024’E KADAR KİRALANDI

60 ay için kiralanan sosyal tesisin aylık kira bedeli 36 bin TL olarak belirlendi. Kapalı zarf usulü ile yapılan ihalede teklif veren Lastik İş Sendikası adına Genel Merkez Mali İşler Daire Başkanı Necdet Ulusoy, 60 ay için 2 milyon 160 bin TL’ye tesisleri kiraladı. Kapalı 2 bin 887 metrekare, açık 16 bin 247 metre toplam 19 bin 135 metrekare alana sahip olan sosyal tesisi 30 Kasım 2024 tarihine kadar kiralandı.

12 Kasım 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüs aşısı çıktığında yaptırmayı düşünür müsünüz?