Yeni Tarım Müdürü Kerim Mete oldu

Kocaeli Tarım İl Müdürlüğü’ne atama gerçekleşti.

Diren Çelik
Diren Çelik Tüm Haberleri

Kocaeli Tarım İl Müdür Yardımcısı olarak, başarılı projelere imza atan Kerim Mete’nin ataması tamamlandı. Karar bugün Resmi Gazete’de yayımlandı.

KOCAELİ TARIM İL MÜDÜRÜ KERİM METE KİMDİR? 

1968 yılında Rize İli İyidere İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini İyidere Merkez İlkokulunda Lise öğrenimini ise Rize Merkez Tevfik İleri Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümünde tamamladı. Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Sanat Eğitimi Yüksek Okulu Elektrik Öğretmenliği Bölümünü 1989 yılında bitirdikten sonra, aynı yıl girdiği Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümünden 1993 yılında mezun oldu. İstanbul Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü ve Habaş A.Ş'de Teknik personel olarak çalışmaya devam etti. 1996 yılında Milli Eğitim Bakanlığında Sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı. Van, Kocaeli ve Rize'de öğretmenlik görevlerini yaptıktan sonra, 2001 yılında Tarım ve Köyişleri Bakanlığına naklen tayin oldu. Kocaeli Tarım İl Müdürlüğünde Mühendis ve Proje ve İstatistik Şube Müdürü olarak görev yaptı. 2005 yılından itibaren İl Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

 

06 Kasım 2019 Kocaeli/ İzmit- Gündem

Muhabir Diren Çelik


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Yerli otomobile sahip olmak ister misiniz?