Ulaşım Park, TÜRSİD'e ev sahipliği yaptı

TÜRSİD Hat ve Yapı Komisyonu 15'inci toplantısı Ulaşım Park ev sahipliğinde Kocaeli'de gerçekleşti. Toplantıya 9 farklı şehirden 21 kişi katıldı.

ULAŞIMPARK TÜRSİDE EV SAHIPLIĞI YAPTI

Tüm Raylı Sistemler İşletmecileri DerneğiTÜRSİD Hat ve Yapı Komisyonu 15'inci toplantısı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden UlaşımPark A.Ş.nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Türkiyenin çeşitli illerinden toplam 9 farklı şehirden 21 katılımcıyla gerçekleşen toplantıya Metro İstanbul A.Ş. Kayseri Ulaşım A.Ş. Burulaş Antalya Ulaşım A.Ş. Eskişehir Estram İzmir Metro Gaziulaş Samulaş ve Bugsaş Ankara katılım sağladı.

TOPLANTIDA GENEL MÜDÜR KUMBAR KONUŞTU

Ülkemizde faaliyet gösteren TÜRSİD toplantısının açılış konuşmasını Ulaşım Park Genel Müdürü Salih Kumbar gerçekleştirdi. Açılış konuşmasında Genel Müdür Kumbar UlaşımPark olarak kentimizde böylesine önemli bir toplantının yapılması çok önemli diyerek memnuniyetini dile getirdi. Kumbar yapılan toplantıda Akçarayın her gün daha fazla yol kat ettiğini ve gerçekleştirilen toplantıda sağlanacak bilgi alışverişi sayesinde çalışanların buradan yeni bilgiler öğreneceğini ifade etti. Kumbar bu bilgiler sayesinde bundan sonraki iş akışlarında daha rahat ve sistematik çalışmaların yapılabileceğini aktardı.

AKÇARAY EN BÜYÜK HİZMETLERDEN BİRİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından kente kazandırılan Akçarayın en büyük hizmetlerden biri olduğunu ve yeni yapılacak uzatma hatları sayesinde de kent trafiğini fazlasıyla rahatlatacağını dile getiren Genel Müdür Kumbar UlaşımPark kurulduğu günden bugüne 3 farklı işletmeciliğe sahip ve Kocaelinin toplu taşıma sektöründeki lokomotifi haline geldi şeklinde konuştu.

Ekli Dosyalar

06 Kasım 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Yerli otomobile sahip olmak ister misiniz?