Kalyoncu ve Ekibi Artvinli Bürokratları Sahipleniyor

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyeleri Artvin kökenli bürokratlarına sahip çıkıyor.

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyeleri Sakarya Büyükşehir Belediyesinde su ve kanalizasyon idaresi(SASKİ) Genel Müdürü Dr.İlyas Demirci  ve Ulaşım Daire Başkanı Ömer Turan’ı aslen Artvin’li olan hemşehrilerini makamında ziyaret ederek Kendilerine Federasyon Logo baskılı seramikten yapılan Plaket taktiminde bulundu.Mikail Kalyoncu beraberinde Kocaeli Artvinliler Derneği Başkanı Musa Özcan, Gölcük İznikliler Arvin Batum Havalisi Derneği Başkanı Hasan Basri Başbay, İzmit Artvinliler Derneği adına yönetim kurulu üyesi Selçuk Çelebi,AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir Sakarya Artvinliler Derneği  adına katılım gösterdiler.

DESTEĞE HAZIRIM

Dr.İlyas Demirci " Sizlerin ziyaretiz şahsımı son derece mutlu etti.Başkan Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum.Çalışmalarınızı takip ediyorum her zaman yaptığınız çalışmalarınız esnasında bana ihtiyaç hissettiğinizde her zaman sizlere destek olmaya hazırım”  dedi

Karbafed Başkanı Mikail Kalyoncu ”Henüz bir yıllık mazisi olan Karbafed’in Kocaeli’de damgasını vuran etkinliklerimizde kamuoyunun dikkati çeken çalışmalarımız olmuştur. Bünyemizde bulunan 8.derneğimizle hemşerihlerimizin  istek ve talepleri önceliğimiz olmuştur. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Artvin’e hiç gitmemiş hemşerihlerimizi ana vatanlarına götürdük  kendilerinden hep olumlu eleştiriler aldık. Bu durum bizlerin doğru yolda olduğumuzun işaretidir.Şahsım ve yönetim kurulum adına sizlerin görevinizde üstün başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

02 Kasım 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Çöp tesisi Kandıra'ya yapılmalı mı?