İzmit Belediyesi'nin 2020 Mali Bütçesi görüşülecek

İzmit Belediyesi Kasım Ayı Meclisi 5 Kasım Salı günü toplanıyor. Mecliste, 2019 Yılı Mali Bütçesi 300 Milyon TL olan İzmit Belediyesi'nin 2020 Mali Yılı Bütçesi teklifi görüşülüp onaya sunulacak

Pınar Gül Tarhan-

İzmit Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı 5 Kasım Salı günü saat 15.00'te Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenecek. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in başkanlığında toplanacak olan mecliste 19 gündem maddesi görüşülecek.

HÜRRİYET VE ALP VİYANA'YA GİDİYOR

Toplantıda 8-11 Kasım tarihleri arasında Avusturya Viyana’da düzenlenecek olan 30. Uluslararası Carnuntum Sempozyumu'na İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili Dilek Alp’in görevlendirilmeleri teklifi onaya sunulacak.

BAYRAKTAR'A 6 BİLİRKİŞİ GÖREVLENDİRİLECEK

Kocaeli İzmit'e bağlı Bayraktar (Köyü) Mahallesi'nde çalışma alanı sınırı içinde kadastroya tabi tutulmamış tespit dışı kalan yerlerin kadastrosunun yapılması için teklif onaya sunulacak ve meclis üyelerinin onayı alınırsa kadastro ekipleri ile birlikte Bayraktar'da görev yapacak 6 (altı) adet bilirkişi seçilecek.

2020 MALİ YILI BÜTÇESİ BELİRLENECEK

İzmit haritası tabelasının hazırlanması teklifi ile ilgili Kültür Turizm ve Sanat Komisyonu'nun raporu görüşülüp onaya sunulacak. Gençlik Merkezlerinde gençleri kötü alışkanlıklarından uzak tutmaya yönelik etkinliklerin yapılarak önleyici tedbirlerin alınması teklifi görüşülecek. Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından hazırlanan 2020 Mali Yılı Bütçesi teklifi görüşülüp onaya sunulacak.

02 Kasım 2019 Kocaeli/ İzmit- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüs aşısı çıktığında yaptırmayı düşünür müsünüz?