Hürriyet'ten İmamoğlu'na kemençe

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyeti makamında ziyaret etti. Başkan İmamoğlu yaptığı ziyarette İzmit Belediyesi ile dayanışma içerisinde olacaklarını ifade etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ilk olarak İzmit Belediye Meydanında İzmit halkına hitap ettikten sonra İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyeti makamında ziyaret etti. Ziyarette CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar  CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız geçmiş dönem CHP Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya  geçmiş dönem İzmit Belediye Başkanlarından Erol Köse Sefa Sirmen CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri hazır bulundu.

BURADA BİR KARDEŞLERİ VAR

Ziyarette konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet başkanımız söz vermişti İzmite mutlaka geleceğim diye sağolsun sözünü unutmadı tuttu ve bugün burada bizlerle birlikte oldu. Dediği gibi el birliği çok güzel işlere imza atacağız. Çok zorlu koşullarda bu başarıları elde ettik. Ama burada kalmayacak el birliğinde bütün başkanlarımızla birlikte insanlarımızın yüzünü güldüren hizmetlerle Allahın izniyle başarılı olacağız. Ben bir kez daha Bolu Belediye Başkanımız Tanju Özcana ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğluna teşekkür ediyorum. Burada bir kardeşleri var bunu unutmasınlar ben onların kardeşleriyim dedi.

FATMA BAŞKANIN AYRI BİR DEĞERİ VAR

Ardından konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Fatma başkanımızın bizim için ayrı bir yeri var. Yıllar sonra İzmitte belediye başkanlığını kazanmış olması bizim için oldukça özel durumdur. Bizim kapı komşumuz olan İzmit Belediyemiz ile sıkı bir dayanışma içerisinde olmamız gerektiğini ifade ediyorum. Bu bağı en üst seviyede kurmamız gerekiyor. Elbette ki tüm belediyelerimize bir bağ kuracağız fakat Kocaeli sınırlarındaki tek belediyemiz olan İzmit Belediyemizde Fatma Hanımın başarısı bizi ilgilendiriyor. Bunun yanı sıra tüm belediyelerin başarılı olmasını istiyorum. Yerel yönetimlerin güçlenmesinin Türkiyenin güçlenmesini anlamına geldiğini biliyoruz. Bu bakımdan yerel yönetimlerinden en üst seviyede başarı elde etmeleri değerlidir dedi.

Ziyarette İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Başkan İmamoğluna kemençe hediye etti

19 Ekim 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüs aşısı çıktığında yaptırmayı düşünür müsünüz?