Semrel Aşçı ve Ataman'dan Yaşlık’a suç duyurusu

Eğitim Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı ve Memur Sen Dönem Sözcüsü Şahin Yaşlık tarafından tehdit, cinsiyetçi hakaret ve aşağılamalara maruz kalan, Genel Yayın Yönetmenimiz Semrel Aşçı ve Köşe yazarımız Gazeteci Galip Ataman bugün Kocaeli Adliyesi’ne giderek suç duyurusunda bulunacak.

Diren Çelik
Diren Çelik Tüm Haberleri

Diren Çelik

HAKARET ETTİ

Gazetemizde 5 Ekim 2019 Cumartesi günü yayınlanan ‘Damat Albayrak’ı suçlayan Şahin Yaşlık’ın derdi, gerçekten zam mı?’ başlıklı gazete manşetinden dolayı Genel Yayın Yönetmenimiz Aşçı ve yazmış olduğu köşe yazısından dolayı Gazeteci Galip Ataman Yaşlık tarafından tehdit, cinsiyetçi hakaret ve aşağılamalara maruz kalmıştı.

KOGACE KINADI

Görevi sadece kamuoyunu bilgilendirmek olan, basın meslek ilkelerine uygun olarak haberciliğini yapan ve haberinde ifade özgürlüğünü kullanan Genel Yayın Yönetmenimiz Aşçı ve Köşe yazarımız Gazeteci Ataman’a yönelik Eğitim Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı ve Memur Sen Dönem Sözcüsü Şahin Yaşlık tarafından gerçekleştirilen çirkin saldırılara Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE) sessiz de kalmayarak bir kınama mesajı yayınlamıştı.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

Yaşanan olayların ardından Genel Yayın Yönetmenimiz Semrel Aşçı ve Köşe yazarımız Gazeteci Galip Ataman bugün Kocaeli Adliyesi’ne giderek saat 17:00'de suç duyurusunda bulunacak.

11 Ekim 2019 Kocaeli/ İzmit- Gündem

Muhabir Diren Çelik


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Yerli otomobile sahip olmak ister misiniz?