Gökhan Beşiktaş kitabını imzaladı

Kocaeli'nin başarılı spor muhabirlerinden Gökhan Beşiktaş, 16 Ocak Medya Evi’nde ‘Doğum Lekesi’ isimli kitabını imzaladı

Pınar Gül Tarhan-

Yaklaşık 1,5 yıllık çalışmanın sonunda “Doğum Lekesi” adlı ilk kitabını çıkarmanın mutluluğunu yaşayan başarılı spor muhabirlerimizden Gökhan Beşiktaş, 16 Ocak Medya Evi’nde kitabını imzaladı. Beşiktaş’ı imza gününde Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan ve yönetimi ve meslektaşları yalnız bırakmadı. İmza töreninde Beşiktaş, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan ve yönetim kuruluna teşekkür ederek, “Kitabımı elime aldığımda bir evladım olmuş gibi sevinmiştim. Bundan sonraki süreçte de ömrüm yettiğince bir şeyler üretmeye, yazmaya devam edeceğim” dedi.

“EVLADIM OLMUŞ GİBİ SEVİNMİŞTİM”

Gazeteci Yazar Gökhan Beşiktaş, “1,5 yıldır yazmakla uğraştığım Doğum Lekesi isimli kitabımın imza gününde sizlerle birlikte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Romanımı yazmadan önce ve yazarken uzun süre düşündüm. Çünkü içinde benim çocukluğumdan, gençlik yıllarımdan anılarım yer alıyordu. Kitabımda bir aile hikayesini anlattım. Kitabım ilk çıktığında, kitabımı elime aldığımda bir evladım olmuş gibi sevinmiştim. Bundan sonraki süreçte de ömürüm yettiğince bir şeyler üretmeye, yazmaya devam edeceğim. Okuyucuların geri dönüşlerden gerçekten mutluyum” ifadelerine yer verdi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Yerli otomobile sahip olmak ister misiniz?