Konak Hastanesi güçlü kadrosunu genişletti

Sağlıkta marka olan ve güncel erişebilir kaliteli hizmet sunan Konak Hastanesi İzmit, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hekiminin katılımı ile güçlü kadrosunu genişletti. Bölgesinde tüm dallarda önemli bir yere sahip olan Konak İzmit, bu önemli katılımlarla her dalda alternatifli akademik insan kaynağına sahip olmaya devam ediyor.

Konak Hastanesi İzmit, uzun yıllar ilimizde bir çok hastaya hizmet vermiş ilimizin tanınan ve sevilen başarılı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Uzm. Dr Eren Sağıroğlu ‘nu kadrosuna kattı.Konak Hastanesi kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor.  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm.Dr.Eren Sağıroğlu hastalarını Konak Hastanesi İzmit’de kabul edecek.Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr.Dr. Kazım Gündoğdu, yaptığı açıklamada, Konak ailesine katılan meslektaşına başarılar diledi. Konak Ailesi olarak çocuklarımızın sağlığı için güncel erişebilir kaliteli sağlık hizmeti sunmak temel hedefimizdir.  Hepimize hayırlı olsun temennilerini iletti.

 Uzm.Dr.Eren Sağıroğlu kimdir?

1977 İzmit doğumlu olan Uzm.Dr.Eren Sağıroğlu İ.Ü. Çapa Tıp Fakültesi mezunu olup, uzmanlığını Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır.  İlimizin sevilen ve başarılı hekimlerindendir. Bilimsel ve yenilikçi tıbbi yaklaşımları kendine kılavuz edinen, güler yüzlü ve anlayışlı bir hekim olarak tanınan Sağıroğlu, evli ve bir çocuk babası.

 

05 Ekim 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Yerli otomobile sahip olmak ister misiniz?