Necmi Bulut, "Bana iftira atanlar şerefsizdir"

Kocaeli Ticaret Odası Eylül ayı meclis toplantısına değerlendirmelerde bulunan KOTO Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut, “Hak etmediğim şeyleri bana söyleyenler, bana iftira atanlar şerefsizdir” dedi

Kocaeli Ticaret Odası ( KOTO) Eylül ayı meclis toplantısı KOTO Burhan Kasım Meclis Toplantı Salonu’nda Akın Doğan Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. Toplantıya geçilmeden önce Gölcüklü Şehit Piyade Astsubay Üstçavuş Volkan Tantürk için başsağlığı dilendi. Daha sonra bir yerel sitede kadın gazetecileri hedef alan köşe yazısı kınandı. KOTO Ekonomik Danışmanı Yusuf Bayraktutan’ın ekonomik duruma ilişkin gerçekleştirdiği toplantıda, KOTO Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut, meclis üyesi Faruk Bostan’ın, “Kendine İş isteyen şerefsizdir, iş istediğimi ispatlamayan şerefsizdir” sözlerine cevap vererek: “İçinden bana şerefsiz demek geçiyorsa gelip bana diyeceksin. Algı yönetimiyle buna ithamlarda bulunmayacaksın. Hak etmediğim şeyleri bana söyleyen arkadan bu kelimeleri söylemeye çalışanlar şerefsizin önde gidenidir” diye konuştu.

ARAÇ DEĞİŞİKLİĞİ YAPTIK”

Aylık faaliyet raporu hakkında açıklamalarda bulunan KOTO Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut: “Kırsal Kalkınma destekleri programımızı gerçekleştirdik ve ata tohumunu tanıttık. Uluslararası ilişkiler kapsamında ziyaret ve eğitimler verdik. Kadın kooperatiflerinin arttırılması çalışmaları yapıldı. Bu ay siyasi partileri de ziyaret ettik. Market firmalarına özel çalışmalar yaptık. Eylül ayında toplamda 31 kayıt silme, 151 ise yeni kayıt yaptık. Araç değişikliği yaptık, 10 yaşını geçen aracımızın yerine yapılan ihale de 160 Bin TL taban fiyatla 4 teklif alındı. İhaleye katılan arkadaşlardan ikisi kardeşti ama 165 Bin TL’ye bu aracı alabilecekken 173 Bin TL’ye aldık. Birisi çekilse daha ucuza alacaktık ama maalesef olmadı” ifadelerini kullandı.

ÖZDAĞ’A BAŞSAĞLIĞI 

Dilek ve temenniler kısmında konuşan meclis üyesi Faruk Bostan meclis toplantısında eski başkan Murat Özdağ’ın babasının vefatını dile getirerek, “ Hamit Özdağ vefat etti. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.

“İTHAMLARDA BULUNMAYACAKSIN”

Açıklamalarına devam eden Bulut, “Geçen meclis bir konuşma yaşadık. Kandıra OSB ile ilgili konuşma esasında Kandıra Belediyesi ve Valilikte konuşulanlar ile ilgili bilgim olduğunu söyledim. Ben bu kentte en son gider yapılacak adamım demiş. Yeraltından yer üstünden güçlerin olması lazım veya kul hakkı yememiş biri olman lazım. Algı yönetimiyle yüzüne söyleyemediğini söylememiş olman lazım. Zabıtlar çıktıktan sonra yaptığı yanlışı arayarak düzeltseydi keşke. Kendine iş isteyen şerefsizdir, ispatlamayan şerefsizdir demiş. İçinden bana şerefsiz demek geçiyorsa gelip bana diyeceksin. Algı yönetimiyle buna ithamlarda bulunmayacaksın. Hak etmediğim şeyleri bana söyleyen arkadan bu kelimeleri söylemeye çalışanlar şerefsizin önde gidenidir” diye konuştu.

“ARABA KONUSU SORUN OLDU”

Biz 4-5 kere üst üste basında yazıldık. Bana oturduğumuzda söylenen siz reklamları Global Medya’ya verin o reklam yerlerini satın alıyor, onlar yazıldığınızda susturur. Bana kimsenin reklam yapmasına ihtiyacım yok. Canı isteyen canı istediği yerden gelsin. Biz bu cevabı verince iban numarası atarak bile reklam için taciz ediyorlar. Araba konusu sorun oldu. Araba aşağıda duruyor sadece görev olduğunda kullanılıyor. Biz zaten araba alırken bütün her yeri soruşturduk. Kiralama yöntemi de daha pahalıya geliyordu” ifadelerini kullandı.

25 Eylül 2019 Kocaeli/ İzmit- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Yerli otomobile sahip olmak ister misiniz?