Büyükakın: Muhtarlarımız bizim ekip arkadaşımızdır

Başkan Büyükakın, yakın zamanda seçilerek göreve başlayan Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı İbrahim Efe ve yönetimini makamında konuk etti

Haber albümü için resme tıklayın

Marmara Belediyeler Birliği veKocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın,yakın zamanda seçilerek göreve başlayanTürkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube BaşkanıİbrahimEfe veyönetiminimakamında konuk etti.

BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ

Şube Başkanı Efe ve yönetimine başarılar dileyen Başkan Büyükakın, nazik ziyaretleri için muhtarlara teşekkür etti.Göreve geldiklerigünden beriistişaremekanizmasına büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Büyükakın, “Ülkemizin ve kentimizin gelişimini sağlamada muhtarlarımızın bizlere sunacağı katkının önemini çok iyi biliyoruz. Muhtarlarımızla birlikte halkımıza hizmet edecek, şehrimizin marka şehir olma yolculuğundayinebirlikte hareket edeceğiz” açıklamasını yaptı.

“MUHTARLARIMIZLA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Kocaeli’nde yapılması gerekenlerin ne olduğunu çok iyi bildikleriniancakmuhtarlarımızdan gelenöneri ve taleplerle bunlara şekil verdiklerinidedile getiren BaşkanBüyükakın, “Muhtarlarımızın,hizmetlerimizde bizleri yönlendirilmesi ve sahadan doğru bilgileri paylaşması bizler için çok önemlidir. Bu nedenle muhtarlarımız bizim ekip arkadaşımızdır. Her konuda muhtarlarımızla görüş alışverişimizi sürdüreceğiz. Derneğimizle de her daim iş birliği içinde olacağız” vurgusu yaptı.

“MUHTARLARIMIZIN BÜYÜK KATKISI OLACAK”

“Birliğimizi ve dirliğimizi koruduğumuz müddetçeKocaeli’nde bu aziz millete karşı sorumluluklarımızı yerine getirebiliriz”ifadelerini de sarf eden Başkan Büyükakın, “Birliğimizi ve dirliğimizi koruduğumuz müddetçe2023 ve 2071 hedeflerine ulaşabiliriz. Unutmayalım ki bu hedeflere ulaşılmasında muhtarlarımızın da büyük katkısı olacak.İcraatlarımızı sürdürecek, vatandaşımızın huzurlu ve mutlu olduğu bir Kocaeli’yi birlikte oluşturacağız” diyerek sözlerini tamamladı. Ziyaret karşılıklı yapılan görüş alışverişinin ardından sona erdi.

17 Temmuz 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Yerli otomobile sahip olmak ister misiniz?