Kültür Okulları’nda Ders Zili Çaldı

İlimizde 18 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Kültür Okulları, Başiskele’de bulunan kampüsünde öğrencileriyle buluştu. Kurucu Ali Aydemir’in ev sahipliğinde gerçekleşen törene Başiskele Kaymakamı Atilla Kantay, Kültür Okulları Genel Müdürü İsmail Aydemir öğretmenler ve çok sayıda veli katıldı. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu Lisesi ve bu yıl bünyesine kattığı Fen Lisesi olarak tüm düzeylerde faaliyet gösteren kampüste öğrenciler, öğretmenler ve veliler hep birlikte 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk ders zili heyecanını yaşadılar. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan törende okul müdürlerinin konuşmalarından sonra öğrenci korosu kısa bir konser verdi. Daha sonra ise Okul Kurucusu Ali Aydemir konuşma yaptı“FEN LİSEMİZ BİZE GÜÇ KATACAK” Özel Bilgili Kültür Okulları Kurucusu Ali Aydemir, “Her yıl açılış okulun ilk gününde aynı heyecanı yaşıyor olmak beni çok mutlu ediyor. Bu yıl Fen Lisemizin açılışını yaptık. Bunun bize daha çok güç katacağına inanıyorum. Bugüne kadar yaptıklarımızı daha ileriye taşımak için çok çalışıyoruz. Her başarı çıtamızı yükseklere çıkarıyoruz. Bu yılda çıtayı daha da yukarıya taşıyacağız. Bu konuda idarecilerimize ve öğretmenlerimize çok güveniyorum. Değerli velilerimize de bizlere güvendikleri için teşekkür ediyorum.” dedi ve 2019-2020 eğitim öğretim yılının başarılı geçmesi dileklerinde bulundu. Konuşmanın ardından okulun anasınıfı öğrencileri temsili zili çaldı ve tüm öğrenciler sınıflarına geçtiler. İlk derste öğrenciler Kültür Okullarında gelenek haline gelen kek ve meyve sularını afiyetle yediler. “FEN LİSEMİZ BİZE GÜÇ KATACAK” Özel Bilgili Kültür Okulları Kurucusu Ali Aydemir, “Her yıl açılış okulun ilk gününde aynı heyecanı yaşıyor olmak beni çok mutlu ediyor. Bu yıl Fen Lisemizin açılışını yaptık. Bunun bize daha çok güç katacağına inanıyorum. Bugüne kadar yaptıklarımızı daha ileriye taşımak için çok çalışıyoruz. Her başarı çıtamızı yükseklere çıkarıyoruz. Bu yılda çıtayı daha da yukarıya taşıyacağız. Bu konuda idarecilerimize ve öğretmenlerimize çok güveniyorum. Değerli velilerimize de bizlere güvendikleri için teşekkür ediyorum.” dedi ve 2019-2020 eğitim öğretim yılının başarılı geçmesi dileklerinde bulundu. Konuşmanın ardından okulun anasınıfı öğrencileri temsili zili çaldı ve tüm öğrenciler sınıflarına geçtiler. İlk derste öğrenciler Kültür Okullarında gelenek haline gelen kek ve meyve sularını afiyetle yediler.

Haber albümü için resme tıklayın

“FEN LİSEMİZ BİZE GÜÇ KATACAK”

Özel Bilgili Kültür Okulları KurucusuAli Aydemir, “Her yıl açılış okulun ilk gününde aynı heyecanı yaşıyor olmak beni çok mutlu ediyor. Bu yıl Fen Lisemizin açılışını yaptık. Bunun bize daha çok güç katacağına inanıyorum. Bugüne kadar yaptıklarımızı daha ileriye taşımak için çok çalışıyoruz. Her başarı çıtamızı yükseklere çıkarıyoruz. Bu yılda çıtayı daha da yukarıya taşıyacağız. Bu konuda idarecilerimize ve öğretmenlerimize çok güveniyorum. Değerli velilerimize de bizlere güvendikleri için teşekkür ediyorum.” dedi ve 2019-2020 eğitim öğretim yılının başarılı geçmesi dileklerinde bulundu. Konuşmanın ardından okulun anasınıfı öğrencileri temsili zili çaldı ve tüm öğrenciler sınıflarına geçtiler. İlk derste öğrenciler Kültür Okullarında gelenek haline gelen kek ve meyve sularını afiyetle yediler.

09 Eylül 2019 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.